כוכבי החתונות

תרים אחר המתכון לחתונה המנצחת? אז ראשית כל, זה הזמן לתרגל נשימות ולהוריד את הלחץ.

טור אורח ו09/08/2018

(צילום: יח"צ)

המתכון המנצח הוא זוג אוהבים שמעוניינים לקשור את גורלם זה בזו ולסלול יחדיו דרך משותפת. נו וכמובן שגם קייטרינג עסיסי וטעים, נותני שירות מקצועיים, אולם חגיגי ומרווח ובל נשכח את המוזיקה המלווה את החתונה. אחת המצוות הגדולות היא לשמח חתן וכלה, ומצווה זו נחגגת בדרך כלל ברחבת הריקודים.

הכוכבים האמתיים של הערב הם ללא ספק הכלה בשמלתה הצחה והמפוארת ובחיר ליבה המעונב. במקום השני נמצאת להקת החתונות, זו שתרקיד את כולם על הרגליים. אתם עוד יושבים? כי זה הזמן לקום.

להקות או לא להיות

האפשרויות העומדות בפני הזוג, בכל הנוגע לבחירות המוזיקליות לערב הגדול, הן תקליטן, זמר/ת או להקת חתונות. כלל האפשרויות הן טובות, אך הבחירה בלהקה מוסיפה ערך מוסף - הלהקה יוצרת אינטראקציה אישית עם בני הזוג והקהל ומעלה שואו מלהיב. כל זוג מעוניין שחתונתם תהיה לבלתי נשכחת והופעה אנרגטית ומקפיצה תיצור את האפקט הרצוי.

איך לבחור להקה?

מעוניינים לבחור להקה לחתונה וממש לא יודעים מאיפה להתחיל? בשביל זה אנחנו כאן. הנה מספר טיפים:

•·  אפשר המלצה, חברים? - זה הזמן לרענן את הזיכרון ולהיזכר בחתונות המהנות יותר שבהן נכחתן ולהרים טלפון לחברים כדי לקבל את ההמלצות הנכונות. בדקו עם הקולגות לעבודה או היוועצו בחברים כדי לקבל את ההמלצות השוות. גם אם הם לא ידעו בעצמם, אולי החברים של החברים יוכלו לעזור. ככה זה, תמיד מישהו מכיר מישהו שמכיר מישהו שעשוי לסייע.

•· אינטרנט, אני רק שאלה - חכמת ההמונים היא אמצעי יעיל למדיי. לא מאמינים לנו? תשאלו את גוגל. בחיפושכם אחר להקות מומלצות לחתונה, תוכלו לבחון את אפשרויות החיפוש בגוגל. מצאתם להקה שנראית מעניינת ואתם מעוניינים למצוא מידע נוסף? היכנסו לעמוד הפייסבוק/לאתר המקצועי, האזינו למספר מובחר של דוגמאות שירים וחפשו אחר המלצות מצד צרכנים.

•· בודקים את הווייב - האינטראקציה החברתית עם נותני השירות חשובה מאוד ולכן תוכלו לבדוק את התרשמותכם ממשתתפי הלהקה וממנהליה בשיחת הטלפון הראשונית ובמפגש שייקבע. בדקו האם הלהקה משדרת מקצועיות ובמקביל האם היא ידידותית, אכפתית ומתחשבת. זו החתונה שלכם ואתם מעוניינים להקיף את עצמכם באנשים חיוביים, נמרצים שיוכלו לשמח אתכם ואת הקהל. סמכו על האינטואיציה שלכם. אם משהו מרגיש "FISHY" ומריח רע, אז אולי עדיף להימנע.

להקה כשרה

בני זוג דתיים המעוניינים בבחירת להקה לחתונה דתית אינם צריכים להתפשר. בחירה בלהקה המתמחה במגוון ז'אנרים מוזיקליים בכלל, ובז'אנר החסידי בפרט, תבטיח לכם מוזיקה חסידית עדכנית שתהיה למועדפת הן על הקהל המבוגר יותר והן על זה הצעיר. לכן, בחיפושכם אחר להקה שכזו, מומלץ לבדוק האם הלהקה מסוגלת להתאים את רשימת השירים לקהל דתי מגוון.

משמחים חתן וכלה מבראשית

שני עשורי שנות ניסיון הוכיחו ללהקת מבראשית עד כמה היא מחויבת ונהנית מתפקידה החשוב - לשמח חתן וכלה באירועים החשובים ביותר בחייהם. להקת מבראשית מתמחה בקשת מוזיקלית רחבה וענפה של מוזיקה יהודית, חסידית, ישראלית וכן מוזיקה מודרנית. בחיפושכם אחר להקות לאירועים, הבחירה בבראשית תבטיח לכם תערובת מוזיקלית מיוחדת, מרגשת, משמחת והחשוב מכל - עשירה באהבה.

התוכן בכתבה הופק על ידי "אוצר מילים" המספקת שירותי קופירייטינג לעסקים וחברות.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49