נחשף: החיילות התבקשו לצאת מהריכה רק לשעת השחייה הנפרדת

בכתבה שפורסמה בימים האחרונים מטעם ארגון "שדולת הנשים בישראל", נטען כי בעקבות בקשתם של חיילים דתיים שלא להיות בבריכה יחד עם לוחמות מגדוד ברדלס, הן קיבלו פקודה לצאת מהבריכה בכפר נופש באשקלון.  לאחר בדיקה של "הפורום הציבורי" עולה תמונה שונה לחלוטין. בכפר הנופש באשקלון ישנה הקצאה מיוחדת לשעת רחצה בבריכה עבור גברים, ושעת רחצה עבור נשים. בשאר שעות הפעילות הבריכה מעורבת עבור כולם.

אביעד ברטוב ו29/07/2018

פארק מים. אילוסטרציה. (צילום: באדיבות אלעד גוטמן)

כך שלמעשה, בניגוד לנטען שמדובר בהדרה והמשך מגמת "הדתה", החיילות למעשה הגיעו בשעה שבה הבריכה הוקצתה עבור הגברים ולכן התבקשו לצאת ממנה. 

איתי גרנק, יו"ר הפורום הציבורי: "לא הדרה, ולא הדתה. שקרים גסים בחסות השנאה וההסתה הבלתי נגמרת בין המגזרים השונים וליהדות ולמסורת במדינת ישראל. ברור לכולם שאם היה קורה ההפך, והיתה זו שעת הרחצה עבור הנשים, היו אלה החיילים הגברים שהיו מתבקשים לצאת מהבריכה".
"השקרים של פעילי וארגוני ההנתקה ממשיכים לזרום. עובדים על עם ישראל בעיניים. לשדולת הנשים נוח מאוד לספר חצאי אמת, לנפח את המקרים, ולצאת בפרסום אגרסיבי הגובל בהכפשה של ממש כדי לקדם הנתקה מהמסורת, וכמובן על הדרך לגייס כספים עבור העמותה שלהן".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49