השרה גמליאל במוזיאון גוש קטיף: "אסבסד סיורי אזרחים ותיקים למוזיאון גוש קטיף"

14 שנים לאחר אירועי ההתנתקות הקשים, ביקרה השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל במוזיאון גוש קטיף בירושלים, במסגרת עשור להקמתו והכריזה כי תפעל על מנת שאירועים אלו לא יישנו ולהגברת המודעות והזיכרון למפעל ההתיישבות שנהרס.

אביעד ברטוב ו26/07/2018

השרה גמליאל במוזיאון גוש קטיף (צילום: דוברות השרה גמליאל)

השרה גמליאל, שהייתה ממובילות המחאה בליכוד כנגד ההתנתקות, התרשמה עמוקות מהסיור במוזיאון ואמרה: "מעבר לטרגדיה האנושית, ההתנתקות היא מהטעויות האסטרטגיות החמורות שעשתה אי פעם ממשלה בישראל. כממשלה לאומית, עלינו להבטיח שלא תהיה התנתקות נוספת". השרה חזרה על קריאתה מאתמול, ואמרה: "שלוש עשרה שנה אחרי טרגדיית הגירוש, יש לאפשר למגורשי צפון השומרון לשוב לבתיהם ולבטל את חוק ההתנתקות מצפון השומרון".

בביקורה, הבטיחה השרה למנהל המוזיאון כי במסגרת הסיורים המסובסדים שמשרדה מקיים לאזרחים ותיקים, יסובסדו גם סיורים למוזיאון גוש קטיף. "חשוב שכל אזרח ואזרחית בישראל ילמדו על המפעל הגדול שהיה ואיננו בשל טעות היסטורית של ממשלה בישראל. על כן, אפעל לסבסוד סיורי אזרחים ותיקים למוזיאון". 

יצוין, כי עם כניסתה לתפקיד, הרחיבה השרה לשוויון חברתי את מיזם שלישי בשלייקס לשלישי בשלייקס פלוס. במסגרת זו, נוספה שורה ארוכה של פעילויות והטבות ייעודיות לאזרחים ותיקים, לא רק בימי שלישי ולא רק בבתי הקולנוע. כחלק מכך, מתקיימים מידי שבוע בכל רחבי הארץ סיורים מסובסדים לאזרחים ותיקים, אותם מפעילים בשותפות המשרד לשוויון חברתי ורשות הטבע והגנים.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49