קק״ל תקיים אירועי נטיעות ביישובי עוטף עזה - הם שורפים ואנחנו נוטעים!

קק״ל מצטרפת ליוזמת תושבי עוטף עזה, בהובלת אופיר ליבשטיין מכפר עזה, ותקיים החל מיום שישי הקרוב למשך שבוע ימים אירועי נטיעות עצים ביישובי העוטף.


מטרת האירועים שיתקיימו ברקע התקפות הטרור של חמאס על מדינת ישראל, תושבי עוטף עזה והפגיעה האנושה בהם, בפרנסתם, בירוק ובטבע שלנו, היא לחזק את התושבים, ולהעביר מסר ישיר לאויבנו - אנחנו חזקים ומאוחדים ולא נשקוט עד שתחדלו.

אביעד ברטוב ו07/06/2018

הם שורפים - אנחנו נוטעים. צילום: אבי הירשפלד, קק״ל (צילום: צילום: אבי הירשפלד, קק״ל)

במסגרת האירועים שיתקיימו החל מיום שישי הקרוב (8.6) ולמשך שבוע, בישובים הסמוכים לאזורי השריפות, תספק קק״ל אלפי שתילים שיחולקו ויינטעו על ידי התושבים באירועים משותפים.
 
טרור העפיפונים שהחל כמפגע מקומי, התגלה במהרה כפגיעה אנושה באזרחים תושבי האזור, בחקלאות, בפרנסה ובאתוס הציוני, מעסיק את קק״ל מאז תחילתה של התופעה לפני כחודשיים.
אנשי השטח של קק״ל במרחב דרום וכבאי קק"ל, מגויסים כולם במשך החודשיים האחרונים למען מטרה אחת - מזעור הפגיעה של טרור העפיפונים באזרחי עוטף עזה, ביערות, ובשטחים החקלאיים.
 
כבאי קק״ל פועלים בשטח בשיתוף פעולה מלא עם כוחות כבאות והצלה, צה״ל ומשטרת ישראל, באמצעות כבאיות שפעילות 24/7, תצפיתנים וסיירים שפרוסים בשטח המעדכנים באופן שוטף את צוותי הפעולה במטרה למנוע ולמזער את הפגיעה בשטחי ישראל.
 
יו״ר קק״ל דניאל עטר שהודיע השבוע על כוונת קק״ל לתבוע את חמאס על הנזקים שנגרמו ליערות, אמר בסיורו בעוטף: ״הנזק שנגרם ליערות קק״ל ולשטחים החקלאיים הוא חסר תקדים, אנחנו לא מתכוונים לוותר לחמאס, שיצטרך לשלם על מעשיו הנפשעים לא רק נגד אזרחי ישראל, אלא גם נגד הטבע והסביבה. אנו מצטרפים לתושבי עוטף עזה ויוצאים במבצע נטיעות בו יועבר מסר ברור - אנו חיים כאן מתוך עוצמה וצמיחה ואנחנו מאוחדים וחזקים מתמיד״.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49