היום: בנ"ע העולמי בקמפיין גיוס המונים

במסגרת קמפיין התרמה ייחודי החלה תנועת בני עקיבא העולמית בגיוס תרומות לצורך קידום פעילויות ב-13 מוקדים שונים מסביב לעולם. בין מטרות הגיוס הינם מימון מלגות, הגדלת המכינה הקדם צבאית של התנועה והשקת פעילות קבועה לבוגרים שעלו לבדם לארץ.

אביעד ברטוב ו30/04/2018

היעד - 5 מליון שקלים. צילום: בני עקיבא העולמית (WBA) (צילום: בני עקיבא העולמית (WBA))

תוך פחות מ-48 שעות מנסה תנועת בני עקיבא העולמית לגייס למעלה מ-5 מיליון שקלים בקמפיין גיוס המונים שנפתח אתמול בבוקר. הקמפיין מתקיים ב-13 מוקדים בו זמנית ביניהם קנדה, אוסטרליה, גרמניה, איטליה ועוד. התנועה החליטה לצאת לקמפיין הגיוס תוך לקיחת מספר מטרות בחשבון שנועדו לשפר משמעותית את הפרויקטים השוטפים כמו גם לפתוח מספר יוזמות חדשות. 
״אחת המטרות הראשונות היא יצירת קרן מלגות עבור חניכים שמגיעים לתכניות הכשרה, תכניות בארץ אחרי תיכון, שבהם משתתפים חניכים מכל העולם״. הסביר אריאל צ׳סנר ראש מחלקת הבוגרים ופיתוח משאבים ומי שאחראי על הלוגיסטיקה של קמפיין הגיוס ״תכנית הכשרות באופן האידיאלי צריכה להיות תכנית חוויתית ולימודית בארץ שכל הרוצה להגיע ולהשתתף בה יוכל, ולצורך כך אנחנו צריכים שיהיה ברשותנו מאגר מלגות למשתתפים פוטנציאליים״.
מטרה נוספת אליה מיועדים כספי הגיוס היא המכינה הקדם צבאית של התנועה. בשנה שעברה פתחה תנועת בני עקיבא העולמית בשיתוף תנועת קול עמי מכינה קדם צבאית מעורבת לתלמידים ישראלים ובינלאומיים, בנים ובנות. כמות התלמידים עמדה על כ-50 והביקוש להגדלת כמות התלמידים עלתה מהשטח. על מנת לאפשר את הפיתוח וההגדלה של כמות התלמידים יש צורך אקוטי בהגדלת תקציב המכינה באופן מיידי.
״מיזם חדש ומיוחד שהוקם השנה יהיה מיזם שמוקדש כולו לבוגרים שלנו שעלו לארץ״ סיפר בהתרגשות רועי אביקסיס מזכ״ל התנועה ״לצורך התפעול של המיזם הוקמה תנועת בוגרים שמבוססת כולה על מתנדבים ממדינות שונות מהם הגיעו עולים שונים והם עומלים בימים אלו על הקמת קהילת עבור הבוגרים. הקהילה תהווה מקור לתמיכה אישית, מקצועית וחברתית לעולים וכן לא פחות חשוב מכך תיצור מאגר של שמות לצרכי סיוע בתחום השידוכים. המיזם מהווה נתח עצמאי בתוך קמפיין הגיוס, שכן הצרכים הנלווים עבורו גדולים ורבים ומהווים מטרה קדושה ועצמאית״.
סניפי התנועה העולמית מבקשים לגייס כספים עבור שיפוץ ושיפור מבנים, הגדלת הסניפים והפעילויות מהמרכזים העירוניים אל הפרברים והאזורים בהם הקהילות היהודיות קטנות יותר ובהתאמה גם גודל התקציבים שלהם למימון הפעילות הסניפית. אחת ממטרות הגיוס הנוספות של השליחים והסניפים בעולם היא הקמת מאגר מלגות למימון מחנות הקיץ עבור חניכים עם קשיים כלכליים.

המעוניינים לתרום לתנועת בני עקיבא העולמית כחלק מקמפיין הגיוס מוזמנים להיכנס לקישור הבא: charidy.com/worldbneiakiva  הקמפיין מסתיים ביום שני 30.04 בשעה 22:00.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49