התקנת אינטרקום

מחפשים חברה שמבצעת התקנת אינטרקום לבניינים או לבתים פרטיים? הגעתם לכתבה הנכונה. ניתן לכם כאן כמה טיפים חשובים.

עמי שרון ו05/03/2018

(צילום: Pixabay)

אם אתם מעוניינים להגביר את האבטחה על הכניסה לבניין המגורים או לבית הפרטי שלכם, מלבד מערכת של אינטרקום, מומלץ ביותר להתקין בנוסף גם מערכת קודן, או לחלופין לבחור במערכת משולבת מראש.

תמיד חפשו חברה המספקת שירותי התקנת אינטרקום באזור עיר מגוריכם. ישנן חברות אבטחה מקצועיות רבות המציעות שירותי התקנת אינטרקום וכן שירותים נוספים כגון התקנת קודנים והתקנה של מערכות אזעקה או מצלמות אבטחה ועוד, באזורים שונים בארץ.

מחפשים חברה מקצועית המתמחה בהתקנת מצלמות אבטחה? לחצו כאן

התקנת אינטרקום - מערכות אינטרקום

מערכת אינטרקום בסיסית -  מערכת כזו מורכבת מפאנל לחצנים, שמותקן מחוץ לכניסה לבית הכניסה לבית. בבניין ליד הלחצנים יופיעו מספרי הדירות או מערכת דיגיטלית לחיפוש דירה ולצלצול אליה, ובמערכת אינטרקום כזו לבית פרטי יהיה לחצן אחד על מנת לצלצל למי שנמצא בתוך הבית.

האינטרקום הזה כולל מערכת שמע , אך אין אפשרות לתקשר בין מי שנמצא בחוץ למי שנמצא בפנים. בתוך הבית מותקנת שפורפרת עם לחצן שפותח את הדלת בלחיצה עליו. משום שמדובר באינטרקום פשוט מאוד הוא גם הזול יותר. ישנו אינטרקום בסיסי נוסף, מתקדם יותר ממערכת זו, המאפשר תקשורת בין הפנים לחוץ ולא רק שמע.

התקנה של מערכת אינטרקום משולבת עם קודן - אינטרקום זה גם נחשב כמערכת בסיסית אבל הוא מתקדם יותר. האינטרקום מגיע עם קודם, ובעצם מאפשר כניסה לבית או לבניין על ידי הקשת קוד. בנוסף לקודן מותקן אינטרקום עם מערכת תקשורת המאפשרת שיח בין החוץ לפנים.

התקנת אינטרקום עם מצלמה

אינטרקום משולב מצלמה - מערכת זו היא מתקדמת ואיכותית יותר. היא גם המומלצת מבין כל האפשרויות הבסיסיות, ועדיפה על שתי האופציות שציינו קודם לכן.  אינטרקום זה מגיע יחד עם מצלמה איכותית, סוג של מצלמת אבטחה, הוא מותקן בכניסה, וגם לו יש פאנל של לחצנים ומערכת תקשורת ושמע.

המצלמה מצלמת כל העת את רחבת הכניסה לבניין או לבית, ומציגה תמונה של דלת הכניסה בזמן אמת לדיירים שנמצאים בפנים, בדירות, ליד שפורפרת האינטרקום מותקן מכשיר עם מסך קטן אשר מציג את התמונה של רחבת הכניסה.

למערכת זו יתרון ברור, היא מעניקה אבטחה ברמה גבוהה יותר. באמצעותה ניתן לראות מי נמצא בדלת, ולא רק לשמוע אותו. הודות למצלמה נמנעות פריצות, כניסה של גורמים לא רצויים ומקרי ונדליזם (בדרך כלל בבנייני מגורים).

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49