שר החקלאות הפתיע את שחקני נבחרת מכבי תל אביב עם משלוח מנות מתוצרת חקלאית

משלוח מנות מנצח: אורי אריאל שר החקלאות הפתיע את שחקני מכבי FOX תל אביב בכדורסל עם משלוח מנות הכולל פירות טריים ותוצרת חקלאית בריאה. "זהו משלוח מנות לקראת פורים הקרוב. הכל תוצרת פרי הארץ שלנו".

עמי שרון ו27/02/2018

(צילום: דוברות שר החקלאות)

 

שר החקלאות, אורי אריאל, פגש באימון את יו"ר הקבוצה עו"ד שמעון מזרחי, וכמו כן את דייויד פדרמן ואודי רקנאטי, מבעלי הקבוצה, וכמובן את השחקנים והצוות המקצועי, שנמצאים בעיצומן של ההכנות למשחק מול צסק"א מוסקבה ביום חמישי הקרוב בהיכל מנורה מבטחים. לשר החקלאות התלווה צבי אלון, מנכ"ל מועצת הצמחים; בימים אלה, לקראת חג הפורים, מעודדים משרד החקלאות ופיתוח הכפר ומועצת הצמחים את הציבור לצרוך תוצרת חקלאית טרייה ולשלב במשלוחי המנות פירות וירקות טריים וישראלים.

יושב הראש של מכבי ת"א, עו''ד שמעון מזרחי: "זהו משלוח מנות לקראת פורים הקרוב. הכל תוצרת פרי הארץ שלנו".

שר החקלאות אורי אריאל ברך את שחקני מכבי תל אביב, איחל להם הצלחה רבה במשחק הקרוב והעניק להם משלוח מנות הכולל פירות וירקות טריים. שר החקלאות ציין כי ״החקלאים הישראלים עושים לילות כימים בכדי לגדל ולטפח זנים של ירקות ופירות טריים ומשרד החקלאות יחד עם מועצת הצמחים מעודד את הציבור לשלב תוצרת חקלאית טריה במשלוחי המנות לקראת חג הפורים", וקרא לכל אזרחי ישראל "לרענן את משלוחי המנות עם פירות וירקות, זה גם טרי וגם בריא״.

צבי אלון, מנכ"ל מועצת הצמחים, הוסיף כי "לכל אחד מאיתנו חשובה הבריאות שלו ושל ילדיו, ולכן אנו ממליצים לשלב לצידם של אוזני ההמן והממתקים גם פירות וירקות טעימים, איכותיים ומגוונים, תוצרת חקלאי ארצנו כמובן. אני בטוח שכולנו נשמח לגלות במשלוח המנות שנקבל, לצד אוזני ההמן המסורתיים, גם תותים, הדרים, בננות, תמרים, עגבניות שרי, פלפלים, גזר ועוד - שיוסיפו עניין וצבע למשלוח המנות".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49