מקדמים את הקריירה עם קורס חשב שכר בכיר

לאורך השנים צברת ניסיון וידע בתחום כוח האדם, השכר והכספים בארגון בו אתה מועסק.  כעת אתה מרגיש שהגיע הזמן לקדם את הקריירה לעבר אופקים חדשים ולהגיע לתפקידים בכירים ומתגמלים יותר. בעזרת קורס חשב שכר בכיר של מכללת אינטלקט אקדמון תוכל להגשים את המטרה בתוך תקופה קצרה, ולקבל את התעודה מלשכת רואי חשבון.

 

עמי שרון ו27/12/2017

תמונה באדיבות: pixabay (צילום: א. בן חיים)

קורס מוסדר ורציני

 יש הרבה תפקידים שאפשר להגיע אליהם דרך הניסיון והידע שצברת אך חלקם חסומים בפניך מפני שהם דרושים הכשרה מיוחדת וידע שעדיין אינו מצוי בידיך, כמו גם תעודה מטעם לשכת רואי החשבון. בדיוק למען מטרה זו מקיימת מכללת אינטלקט אקדמון קורס חשבי שכר בכירים לאורך כל השנה, ומשתתפים בו אנשים כמוך שהם בעלי תפקידים בתחומי הכספים, השכר וכוח האדם, לא מעטים מהם חשבי שכר ופקידי שכר בארגונים. הקורס מאפשר לך להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לעמוד בבחינות מטעם לשכת רואי החשבון ולקבל את התעודה מהלשכה ומטעם מכללת אינטלקט אקדמון. מדובר בקורס בן 164 שעות אקדמיות הנערך תחת פיקוח של משרד הכלכלה, כאשר השיעורים מועברים על ידי מרצים בעלי ניסיון רב מבחינה מעשית וידע רב מבחינת תיאורטית. בזכות הרמה הגבוהה של המרצים, הליווי האישי לכל תלמיד ותוכנית הלימוד היסודית - זוכים הבוגרים של קורס חשבי שכר בכירים במכללה לסיכוי גדול במיוחד למעבר הבחינות של לשכת רואי החשבון, וזאת בהשוואה למוסדות אקדמיים אחרים.

 כי הגיע המן להתקדם

 כאמור, קורס חשב שכר בכיר מאפשר לך להתקדם בצורה מהירה יחסית לעבר תפקידים אחראיים ומתגמלים יותר, העומדים בצומת העצבים של החברה או הארגון שבו אתה מועסק. הקורס שנפרס על פני 164 שעות עוסק במגוון נושאים חיוניים הנוגעים לתפקידו של חשב שכר בארגון ומרחיבים אותם, כמו ביטוח לאומי, ביטוח פנסיוני, דיני עבודה, מס הכנסה ומערכות שכר ממוחשבות. למעשה, לפי נתונים עדכניים חשבי שכר בכירים נהנים ממשכורת התחלתית גבוהה יחסית של 7,000 שקלים בחודש ויותר, וזאת לצד תנאי תעסוקה מצוינים. לכן, אם הגעת למסקנה שהגיע הזמן לקדם את הקריירה, אנו מזמינים אותך להצטרף אל הקורס המובחר שלנו.

 לפרטים נוספים אודות הקורס ולביצוע הרשמה, התקשר אלינו בטלפון *9233.

 

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49