דיור מוגן – צאו לנופש מתי שנוח לכם

עבור מבוגרים רבים, החיים מתחילים בגיל השלישי. בתקופה זו, כשהם אינם מחויבים לשום דבר יותר, הם יכולים להקדיש את זמנם לעיסוקים אהובים, לפעילויות שונות וגם לנופש, במידה וירצו. הילדים עזבו מזמן את הבית, כיום יש נכדים ואולי כבר נינים, והם יכולים להרגיש חופשיים ובטוחים הרבה יותר. מי שבוחר באפשרות של דיור מוגן, יכול ליהנות מכל האפשרויות ולנצל את ההזדמנות לצאת גם לחופשה קצרה או ארוכה לפי הנוחות האישית שלו.

עידן הראל ו14/11/2017

מסגרת חופשית, ללא הגבלות

אחד היתרונות הבולטים של דיור מוגן הוא העובדה שזוהי מסגרת חופשית, ללא הגבלות. צוות העובדים בדיור מוגן אינם מגבילים את הדיירים, הם ראשיים לעשות טיולים מחוץ לבית, לקחת קורסים חיצוניים, לטייל במחלקות השנות בבית ובאופן כללי יותר אפשר לומר שהדיירים קובעים לעצמם את הלו"ז ואת סדר היום.

לוח זמנים גמיש מאד

מכיוון שלוח הזמנים בדיור מוגן גמיש מאד, כל אחד יכול לבחור מועד שיתאים לו כדי לצאת לחופשה קצרה או ארוכה ולכל יעד. אפשר לנצל זאת לביקור ביעדים חדשים שמעולם לא ביקרתם, חזרה ליעדים שאהבתם, טיול מאורגן או טיול עצמאי. האפשרויות עבור בני הגיל השלישי הן רבות מאד, והעובדה שהם בוחרים לשהות בדיור מוגן איננה מונעת מהם לנצל אותן. בזכות לוח הזמנים הגמיש כל כך, ניתן לשלב פעילויות נוספות מבלי לוותר על אלו המוצעות במסגרת עצמה ולצאת גם לחופשה מהנה.

אפשרות לחופשות, נופש וטיולים ככל שרוצים

המסגרת התומכת מעודדת את המבוגרים ליהנות ולנצל את חייהם במלואם. הצוות בבית דיור מוגן מעודד את המבוגרים לצאת לנופשונים, לחופשות, לטיולים בחו"ל, לטיולים בארץ וגם ליהנות ממסגרות חיצוניות, שיכולות אף הן לתרום להם לא מעט. הדיירים אינם חשים "כלואים" לרגע, אלא נהנים ומבלים כמה שרוצים. דווקא המגורים בדיור מוגן משחררים ומרגיעים הרבה יותר ועוזרים למבוגר להתמקד בהנאה ובצד הטוב והחיובי יותר של החיים. מכיוון שאיננו צריך לדאוג לדבר, הוא יכול להתפנות לטיולים ולחופשה, בין אם לבד ובין אם ביחד.

לסיכום

מי שבוחר באפשרות של דיור מוגן נהנה מיתרונות רבים. המסגרת עצמה מספקת לדייר את כל מה שהוא צריך ומאפשרת לו גמישות רבה מאד. היא מעודדת אותו ליהנות, לבלות, ללמוד דברים חדשים, להתנסות וכמובן גם לצאת לנופש ולטיולים. היציאה לחופשה יכולה לשפר משמעותית את תחושותיו, לתרום לבריאותו ולחשוף אותו לעולמות חדשים ומפתיעים. כן, לעולם לא מאוחר להכיר יעדים שונים בעולם וליהנות מטיול נפלא של כמה ימים (או אפילו יותר).

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49