השר אריאל: "זכינו להיות חלק מתקומת הארץ"

השר אריאל נשא דבריפ בטקס יום הזיכרון במטה בנימין ואמר:''אני מתפלל שנמשיך בדרך היצירה והבניה ולהיות נכונים תמיד לכל אתגר, בתחיית העם, בבניין הארץ ובהגנה עליה''.

עידן הראל ו01/05/2017

(צילום: באדיבות דוברות השר אריאל)

השר אריאל בטקס המרכזי של מועצה אזורית מטה בנימין: ''מבחינתי, יום הזיכרון הוא יום של חשבון נפש. אני מסתכל לאחור בסיפוק גדול, זכינו להיות חלק מתקומת העם והארץ. הקמנו כאן ישובים נהדרים שיש בהם אהבת תורה והארץ וערבות הדדית, מופת ודוגמה. אבל המבט צריך להיות מופנה קדימה וגם על זה צריך לעשות דין וחשבון. כך למשל עוד לא הגענו למיליון יהודים ביו"ש, עוד אי אפשר להתפלל בהר הבית וירושלים עדיין לא מאוחדת מספיק''.

'' אני מסתכל עליכם, בני ובנות הנוער - ואם יורשה לי לומר - האתגרים האלה, מגיעים לדור שלכם. עליכם ועליכן לקחת אחריות ולהוביל את עם ישראל למחוזות הרבה יותר טובים. במלחמת יום הכיפורים איבדתי את חברי הטוב ובן כיתתי שמעון שפרינגר ז״ל שנהרג על גדות התעלה. שמעון היה איש מיוחד וחבר אמת. רעייתי ואני החלטנו לקרוא לבננו הבכור יוסף שמעון לזכרו''.

'' בזכותו אנחנו זוכרים את הנופלים כל יום. כולנו מתפללים, ״בקש שלום ורודפהו״ ואני מבקש לסיים ולומר כי בקש שלום ורודפהו זה קודם כל בינינו, כאן בקרב עמנו בארץ וגם בתפוצות. וזה לא צריך להיות רק ביום הזיכרון אלא בכל יום. ולא מספיק לבקש שלום אלא לרדוף אחריו. לא צריך להשפיל ראש ולא להתנצל על מה שאנחנו עושים אבל לבקש ולרדוף שלום. אני מתפלל שנמשיך בדרך היצירה והבניה ולהיות נכונים תמיד לכל אתגר, בתחיית העם, בבניין הארץ ובהגנה עליה. ״יִהְיוּ חַלְלֵי מַעַרְכוֹת יִשְֹרָאֵל עֲטוּרֵי הַנִּצָּחוֹן חֲתוּמִים בְּלֵב יִשְֹרָאֵל לְדוֹר דּוֹר.״

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49