משלוח המנות הכי גדול – בכנסת

תלמידות אולפנית בני עקיבא, 'ישורון' בפתח תקוה, שלקחו על עצמם את הכנת משלוח המנות כפרויקט מיוחד ומילאו קונטיינר גדול שהוצב ברחבת הכנסת וזכה לביקור מיוחד של יושב ראש הכנסת יולי יואל אדלשטיין.

עמי שרון ו06/03/2017

(צילום: יצחק הררי דוברות הכנסת)

מאות קילוגרמים של ממתקים, מוצרי מזון ועוד - משלוח מנות לקראת פורים - מילאו קונטיינר גדול שהוצב ברחבת הכנסת וזכה לביקור מיוחד של יושב ראש הכנסת יולי יואל אדלשטיין. משלוח המנות, שראוי אולי לכינוי 'הכי גדול בארץ', הובא לכנסת על ידי תלמידות אולפנית בני עקיבא, 'ישורון' בפתח תקוה, שלקחו על עצמם את הכנת משלוח המנות כפרויקט מיוחד שבו תלמידות כול שכבה אספו משלוחי מנות ומוצרי מזון תחת נושא-כותרת אחרת: "ערבות הדדית", "אחדות", "משפחה", "שמחה", "אהבת ישראל" ועוד.
אל התלמידות הנרגשות יצאו לצד יו"ר הכנסת אדלשטיין, גם חה"כ שולי מועלם, מנכ"ל הכנסת אלברט סחרוביץ, קצין הכנסת ניצב יוסי גריף ועוד.


יושב ראש הכנסת יולי יואל אדלשטיין אמר: "אחדות, אין פירושה אחידות. וכאן בכנסת מיוצגים כול הזרמים בחברה הישראלית, שגם אם אין בה תמיד אחידות, הרי שכול אחד רואה את טובת ישראל, גם אם הדבר נעשה בדרכים שונות. לכן, אין מתאימה מהכנסת לקבל את משלוח המנות הענק שהכנתם".

הכנסת כבר העבירה את משלוח המנות הענק לעמותת 'עלה' בירושלים, שהינו אחד מארבעת מרכזי רשת 'עלה' בישראל.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49