צימרים לדתיים מבלי להתפשר על העקרונות

צימרים לדתיים הם בעצם צימרים כמו כל הצימרים לכל דבר וענין. יש בהם את כל התנאים לקיום ימי נופש מפנקים באווירה אחרת ומרעננת, באזורים שונים ואטרקטיביים מבחינת נוף, אויר ואווירה.

עידן הראל ו07/11/2016

(צילום: עמיעד טאוב)

אז מה בכל זאת מייחד את הצימרים המיועדים לדתיים? במה הם שונים? מה יש בהם אשר אין בכל צימר סטנדרטי? על כך נלמד במאמר שלפנינו.

מה הן העקרונות המלווים את המשפחה הדתית בעת בחירת הצימר?

האדם הדתי, בדיוק כמו כל אדם בארץ או בעולם, זקוק לשבור מידי פעם את השגרה ולצאת לימי התרעננות ונופש. הימים הללו מתדלקים אותו לשוב אל חיי היום יום מתוך התחדשות ומרץ מחודש. אך, האדם הדתי לא יצא לכל צימר שהוא. ישנם עקרונות חשובים עליהם לא יתפשר בשום אופן גם כאשר מדובר בימי נופש. לאדם הדתי חשוב מאוד לנפוש באזור המתאים לאורח החיים שלו. הוא לא יוכל להתחכך בשום אופן בין אנשים או משפחות הנוהגים בניגוד לאורח חייו הקפדני. הוא לא ירצה לחשוף את ילדיו למראות פרוצים ויחפש צימר הממוקם רק באזור המתאים לאורח חייו ולעקרונותיו. מלבד זאת חשוב מאוד שהמקום יכלול שירותי דת וקהילה מינימליים. בית כנסת לתפילה וכו' הצימר עצמו גם אמור להיות מותאם לרמת הכשרות הנדרשת למשפחה הדתית. שמירה על הפרדה בין בשר וחלב, בכיורים, בברזים, בתנורים ובמשטחי השיש. אם מדובר על שהות בשבת, צריך שיהיה בצימר פלטה לחימום המאכלים ומיחם למים שניתן להשתמש בו בשבת.

מה כולל צימר לדתיים?

הצימרים אותם אנו מציעים למשפחה הדתית יהיו אכן ממוקמים באזורים 'נקיים' בהם ישנו בית כנסת עם ספר תורה מהודר ועם אפשרות לקיים תפילה בציבור. מלבד זאת יהיה הצימר ערוך לאירוח של משפחה דתית מכל הבחינות. הן מבחינת הנוף המשתקף מהחלונות. הנופשים לא יצטרכו להשאיר את התריסים סגורים... ישנה אפשרות לבחור אם להשתמש באמצעי המדיה או לחסום אותם כליל. המטבח יהיה מאובזר לשימוש מהודר בשבת. ובאופן כללי המטבח כולו יהיה בנוי באופן בו ניתן לשמור על הכשרות.

צימרים לדתיים - כי גם להם מגיע

אז אם עד היום נמנעו משפחות רבות מיציאה לנופש משום שלא ידעו מה מצפה להם והם חששו כי ייתקלו במקרים לא נעימים הנוגדים את אורח החיים שלהם, עובדה שתפגום נואשות בנופש שלהם, אז כיום אין מה לחשוש או להתלבט בטרם יוצאים לנופש. קיימת אפשרות למצוא צימר למשפחה הדתית מבלי להתפשר על העקרונות כלל וכלל. הצימרים לדתיים מוצעים בגדלים שונים כדי שגם מדובר במשפחה ברוכת ילדים היא תוכל למצוא צימר שיכיל את כולם ברווח עם מספר המיטות הרצוי. מלבד זאת יכלול הצימר המיועד למשפחה הגדולה, חדר אוכל מרווח בו תוכל המשפחה ליהנות מישיבה בצוותא לסעודת שבת או סתם לזמן איכות בהרכב מלא עם כל המשפחה.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49