חופשה בירושלים בתקופת החגים

חגי תשרי הם הזדמנות לקחת את בני המשפחה ולצאת לחופשה של כמה ימים בירושלים. בתקופה זו מזג האוויר בעיר נהדר, הקרירות מורגשת בעיקר בשעות הערב והלילה ובשעות היום נעים במיוחד.ישנן במהלך החגים לא מעט פעילויות בעיר, שמתאימות למשפחות עם ילדים, וזאת לצד האטרקציות הרבות שמוצעות בה לאורך כל השנה. מתכננים לבקר בירושלים בתקופת החגים? הנה דוגמא לכמה פעילויות ומקומות מעניינים, שניתן לשלב במהלך החופשה:

עידן הראל ו15/09/2016

מלון דן פנורמה בירושלים (צילום: מלונות דן)

פעילויות לילדים בכל הגילאים

•·       מיני ישראל - בירושלים ובסביבתה אפשר למצוא לא מעט מה לעשות במהלך החגים אם מגיעים אל העיר עם ילדים. פארק מיני ישראל הוא אולי האטרקציה המובילה והמוכרת ביותר עבור משפחות עם ילדים, וכזו המושכת אליה המונים. מדובר בפארק גדול, שפתוח כמובן גם במהלך חופשת החגים, שמציע זווית קצת אחרת על המדינה הקטנטונת - שבפארק זה נראית קטנה עוד יותר. אפשר לראות בו מקרוב מיניאטורות של האתרים המוכרים ביותר וגם של הנופים המאפיינים את ארצנו.

•·       החיזיון האור קולי שבמוזיאון מגדל דוד - אתר נוסף, שגם הוא פתוח במהלך החגים וללא ספק כדאי לבקר בו הוא מוזיאון מגדל דוד והחיזיון הלילי שהוא מציע. החיזיון מספר את סיפורה של העיר באופן צבעוני, יצירתי ומיוחד מאד, באמצעות חיזיון אור קולי שאין כמותו. מדובר בחוויה נפלאה ובהזדמנות ללמוד על ירושלים לא מעט. המוזיאון נמצא במגדל דוד עצמו שבעיר העתיקה, והוא מציע גם תצפית מרהיבה על הסביבה כולה.

•·       מעלית הזמן - הנה פעילות נוספת שאפשר לשלב במהלך החופשה בחג בירושלים. מעלית הזמן, שנמצאת ממש במרכז העיר, היא אטרקציה נפלאה שמתאימה לכל הגילאים. היא מלווה באפקטים מרהיבים, הלוקחים את המבקרים למסע בזמן - מסע בן אלפי שנים. אפשר לפגוש בה מקרוב כמה דמויות היסטוריות חשובות כמו שלמה המלך למשל, וללמוד על תולדותיו של העם היהודי, וכמובן גם של העיר ירושלים, על גלגוליה השונים. יש במעלית 90 מושבים הנעים על צירי תנועה בזוויות שונות, מה שהופך את הביקור בה לחוויה מיוחדת עוד יותר ושונה מזו המוצעת בכל מקום אחר.

•·       מוזיאון המדע בירושלים - גם כאן מדובר באטרקציה נפלאה לכל הגילאים, ובמיוחד למשפחות עם ילדים. המוזיאון מציע תערוכות אינטראקטיביות מיוחדות והפעלות שמלמדות את הילדים על המדע מזוויות שונות ובעיקר חווייתיות. הילדים יכולים לקחת חלק בפעילויות שונות, ללמוד על תחומי המדע המרתקים ולצאת מהמוזיאון כשהם עמוסים בידע חשוב, מעשיר ומרתק.

לינה בעיר במהלך החגים

לצד פעילויות שונות ואטרקציות לכל הגילאים, מציעה ירושלים במהלך החגים גם פתרונות לינה מצוינים. יש מבחר של בתי מלון בירושלים שאפשר לבלות בהם במהלך החג ואף ליהנות מארוחת חג טעימה, עשירה ומושקעת. בתי מלון אלה נמצאים במרחק לא גדול מהאתרים המוכרים שבעיר ואף בסמוך לאמצעי התחבורה השונים העוצרים ליד האטרקציות השונות אשר פזורות ברחבי העיר כולה.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49