המשפטנים הסרוגים

מפלגת הבית היהודי תומכת ברשימה הציונית דתית 'צדק ומשפט' בבחירות ללשכה.

עידן הראל ו09/06/2015

(צילום: באדיבות הרן)

מפלגת הבית היהודי והסיעה בכנסת רואות חשיבות רבה בנציגות חזקה של ערכי הציונות, הדת והמסורת, בלשכת עורכי הדין, במיוחד בשל תפקידה המרכזי של הלשכה במערכת המשפט וקוראת לציבור תומכיה, עורכי הדין, להצביע לרשימת ״צדק ומשפט״ בראשות עו״ד יצחק נטוביץ בבחירות הקרובות.

הרשימה הדתית מסורתית 'צדק ומשפט' בראשותו של עו"ד יצחק נטוביץ מתמודדת למועצה הארצית וגם למחוזות תל אביב וירושלים של לשכת עורכי הדין. כיום יש לצדק ומשפט נציגות במועצה הארצית ובמחוז תל אביב. בבחירות הקרובות מרחיבה הרשימה את פעילותה ותתמודד גם במחוז ירושלים ברשימה בראשותו של עו"ד מוטי חזיזה.

הרשימה הטביעה חותמה בקדנציה החולפת ב"שינוי הכללים" ובשינוי היחס לעורכי הדין הדתיים והמסורתיים, הן בפעילויות רבות בתחום יישום של משפט עברי בדין הישראלי והן בהתייחסות לצרכי הציבור הדתי והמסורתי בפעילויות הכלליות של הלשכה.

ראשי הרשימה אומרים כי היא מורכבת מחברים צעירים וותיקים, המהווים מיצג נכון של הציבור על גווניו השונים, בדגש על המשותף ביניהם ועל המטרות שניתן ואפשר לקדם בלשכה ובאמצעותה.

'צדק ומשפט' מבקשת לקדם בראש ובראשונה מינוי דיינים ציוניים בבתי הדין הרבניים, קידום המשפט העברי, פעילות משפטית ציונית בעניין החרם נגד ישראל, הפניות לביה"ד הבינלאומי בהאג וכד', חיזוק הערכים והמסורת בלשכה, שמירה על רמת המקצוע, הרחבה והעמקה של הפעילות הקיימת המותאמת לעורכי דין דתיים ושומרי מסורת ובד בבד קיום פעילויות בתחום האתיקה ושמירה על רמת המקצוע והסטת תקציבים לטובת פעילויות רבות נוספות.

ברשימת צדק ומשפט אומרים כי, "רק משולש הכוחות של שרת המשפטים, אילת שקד, יו"ר ועדת חוקה, חוק ומשפט ח"כ ניסן סלומינסקי ונציגות חזקה ציונית דתית בלשכת עורכי הדין, במועצה הארצית ובמחוזות תל אביב וירושלים, יאפשר שינוי משמעותי בנקודות החשובות לציבור הדתי לאומי".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49