הילד בן 30

העיתונאי מתי טוכפלד או כמו שהוא מכונה בכנסת "טוכפלד הבן" חגג יום הולדת שלושים ברוב עם בהשתתפות חבריו למדיה.

המערבב ו08/08/2007

טוכפלד מרוצה מההפתעה (צילום: באדיבות מתי טוכפלד)

משה ענבר צביקה ברוט ורן יבנאי בולסים

ביום ד' האחרון (01.08.) קיבלו מגוון נציגי התקשורת, בעיקר אלו מהמגזר הדתי (אפילו המערבב הוזמן) טלפון מפתיע מנעמה רעייתו של העיתונאי המתולתל (עד גיל 40 זה יעבור באופן טבעי) מתי טוכפלד לשעבר הפרשן הפוליטי של רדיו קול חי ש"שחה" לאחרונה לחוזה מיליונים בחוף הירוק מדולרים של המיליארדר שלדון אדלסון ביומון החדש "ישראל היום".

נ' שלחה לחברים צו קריאה בו התבקשו להתייצב בדיוק בשעה 21.00 או לחילופין לאחר השעה 22.00 (לאור הכרותה עם הרגלי התזמון של חבריו העיתונאים) על מנת שלא לקלקל למתולתל את ההפתעה.

למסעדת "לימונים" בחאן הירושלמי הובא טוכפלד בתואנה של פגישה עסקית מטעם טיולי גשר שם משמש טוכפלד כמדריך טיולים בארה"ב בתיאוריה.

כזכור נאלץ טוכפלד לבטל את מסעו לארה"ב (כפי שפורסם לראשונה בדתילי) לאור המעבר ל"ישראל היום" ולכן אץ לפגישה שם הופתע לגלות כי לא גשר ולא ארה"ב אלא בסה"כ מסיבת הפתעה.

בין חברי ילדותו מגבעתיים  שהתייצבו לחגוג את החלפת הקידומת הפליאו את ליבם בסטייקים ופרגיות עמיתיו לעבודה של טוכפלד וביניהם: צביקה ברוט מידיעות אחרונות, רן יבנאי מגלי צה"ל, מוטי עובדיה דוברו של ח''כ סלומינסקי,  משה ענבר דוברו של ח"כ אורלב, שוקי זוהר ע. הפרלמנטרי של ח''כ אורלב ועוד רבים וטובים.

בין מגוון התשורות להן זכה טוכפלד בלטה במיוחד תשורתם התורנית של ברוט ויבנאי שבאקט אינטלקטואלי משהו הביאו לטוכפלד את הספר "אל תשלח ידך אל הנער" שחיבר הרב לאו.

גולת הכותרת של הארוע היה נאום רטורי חוצב להבות רגש (יש דברים שעוברים גם בלי קשר גנטי) של רעייתו.
 
המערבב שנעדר מהאירוע לרגל ערבוב דחוף במקום אחר שלח את התנצלותו הרשמית לעיתונאי חובב המשלחות עם איחולי טיסה קרובה לחו''ל.

המערבב:מה נאחל לנער שגדל?
טוכפלד:אני רוצה להודות לאשתי ולכל החברים.אכן התקיימה מסיבת יום הולדת במסעדה ירושלמית ומעבר לכך אין לי עניין להוסיף.

המערבב:למה המערבב הוזמן? בדרך כלל אף אחד לא מזמין אותו הוא תמיד צריך להידחף.
טוכפלד: כנראה שחלה טעות ברשימות המוזמנים ע"ע קמצא ובר קמצא.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

 1. למה אותנו לא הזמינו?
  (08/08/2007)
  מספר מחברי תא הכתבים הפרלמנטרים בכנסת הרימו גבה נוכח אי הזמנתם לחגיגת יום ההולדת. "מאז שטוכפלד עלה לגדולות הוא שכח את האנשים הקטנים", אמר אחד מחברי התא. אחר הוסיף: "אם הייתי מוזמן הייתי מגיע ברוב כבוד והדר לחגוג לטוכפלד. לצערי שמעתי על החגיגה רק בדיעבד. פייר - התבאסתי".
 2. תגובה ל- 1
  (08/08/2007)
  לא מתי הזמין אלא אשתו אל תלכלך סתם
 3. חברים-אתם חסרים
  (08/08/2007)
  כמי שעזרה לנ"ל לארגן את האירוע חייבת לציין שהיא השתדלה להזמין כל מי שנראה רלוונטי לא לכולם היא הגיעה בסופו של דבר אבל היא אכן השתדלה. נא לא לצאת בהכפשות
 4. מזל טוב
  (08/08/2007)
  הבחור מוכשר ואמפתי
 5. מה זה בכלל מענין?
  (12/08/2007)
  נו אז יש יום הולדת למישהו. יופי. ממתי זה מצריך כתבה? אני מודה על האמת את רוב הכתבה לא קראתי.
 6. מזל"ט
  (11/01/2010)
  מזל טוב מטי עם הטלטל.....

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49