המנון תנועת בני עקיבא ברחבת הכנסת

חברי כנסת בוגרי תנועת בני עקיבא התאספו לבושים בחולצות התנועה למפקד המסורתי, וזאת לקראת שבת הארגון שתתקיים בשבת הקרובה ברחבי הארץ

עמי שרון ו25/11/2014

(צילום: באדיבות דוברות תנועת בני עקיבא)

מספר חברי כנסת מכהנים הינם יוצאי תנועת בני עקיבא אשר גאה בבוגריה שהגיעו לעמדות מפתח בעשייה הציבורית.

לרגל חגיגות חודש הארגון של תנועת בני עקיבא ובשיאה שבת הארגון שתתקיים השבת, שבת פרשת "ויצא" התכנסו חלק מחברי הכנסת, בוגרי התנועה, לבושים בחולצות תנועה ומסודרים בשלשות כמיטב המסורת במפקדי תנועת בני עקיבא ושרו יחדיו את שירת המנון התנועה "יד אחים לכם שלוחה"

את המפקד ערך מזכ"ל תנועת בני עקיבא דני הירשברג:" אני שמח לראות את כל חברי הכנסת בחולצות תנועה שלמעשה מסירה מחיצות ומפלגות. "זכינו השנה בחודש הארגון שחל בשנת השמיטה וזכות זו, הובילה אותנו להתבוננות מעמיקה במטרותיה של מצוות השמיטה. אנו מקווים כי השם שבחרנו לשבט החדש המרמז גם על מהות השמיטה, גם על חוסן לאומי וגם בהמנון המדינה ייתן כוח לעם ישראל ותודה לחברי הכנסת שהשתתפו במפקד"

ח"כ מוטי יוגב, מזכ"ל תנועת בני עקיבא לשעבר וממארגני המפקד הפוליטי של בוגרי התנועה בכנסת: "שמח על היוזמה של בני עקיבא ועל ההיענות של חברי הכנסת מכל הסיעות לבוא למפקד ערב שבת הארגון. פעם חבר בבני עקיבא-תמיד חבר בבני עקיבא ואני מזמין את כל עם ישראל להצטרף לרוח הגדולה-רוח המחברת את העם, התורה, הארץ והמדינה. אני מברך את חניכי, מדריכי ובוגרי התנועה בברכת קדימה בני עקיבא הידד במעלה ובברכת ה"

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49