בנט בסיעת הבית היהודי: "זה מושב של יו טרן לכיוון הנכון".

בישיבת הסיעה הראשונה בכנס הקיץ של הכנסת, יו"ר הבית היהודי הציג את הישגי המפלגה בשנה האחרונה: "גרמנו להגה לא ליפול לתהום בצמתים חשובים".

אייל רותם ו13/05/2014

(צילום: עמיעד טאוב)

סיעת הבית היהודי התכנסה לישיבה ראשונה בכנס הקיץ של הכנסת. יו"ר המפלגה, השר נפתלי בנט, הציג את הישגי המפלגה בשנה האחרונה ואת הכיוונים העיקריים, אליהם המפלגה תוביל בכנס הנוכחי.

"אנחנו בפתחו של מושב חדש, זהו מושב של יו טרן, של פניית פרסה לאומית לכיוון הנכון", אמר בנט. "פניית הפרסה מתרחשת, כי בשנה האחרונה כל 12 הנציגים שיושבים פה עבדו בהתמדה ובמסירות. זה לא סוד שהצלחנו בעבודה קשה, עם 12 מנדטים, להביא לאפקט לאומי של מפלגה של 30 מנדטים. הבאנו הישגים אסטרטגים חשובים מאוד למדינה. תמיד דיברנו על זה שצריך לשים יד על ההגה, במושב הזה גרמנו גם להגה לפנות לכיוון הנכון ולא ליפול לתהום בצמתים החשובים".

לדבריו, "זהו מושב של יו טרן לכיוון הנכון, בגלל שאת המושב הקודם סיימנו עם העברת החוק החשוב של משאל העם, חוק היסטורי שימנע את הסכמי המיצובישי המבישים שידענו בעבר; בגלל שבמהלך הפגרה ישראל התפכחה מהחזון הרומנטי של 'אבו מאזן רודף השלום' שהפך בינתיים להיות ה-BFF של החמאס; בגלל שעצרנו את שחרור המחבלים הישראליים לאחר שהצבנו עמדה נחרצת והיינו מוכנים לשלם מחיר כבד עבור המהלך הזה.

"זהו מושב של יו טרן בגלל שאתמול העברנו את החוק של איילת שקד וחבריה בוועדת השרים שיאפשר לשופטים לגזור מאסר עולם בלי חנינה לרוצחים. זהו מושב של יו טרן, כאשר בשבועות האחרונים תכנית החלת הריבונות ביו"ש תופסת תאוצה במיינסטרים הישראלי,  כשאנחנו רואים שגם שר התקשורת, גם שר התחבורה ובשבת האחרונה גם יו"ר הכנסת מצטרפים לקריאה ולדרישה להחיל את החוק הישראלי על השטחים הישראלים ביו"ש. אנחנו מאמינים ובטוחים שאלו חוליות ראשונות בשרשרת ואנחנו מתכנסים לכיוון הנכון".

בנט דיבר על הדברים המתוכננים לכנס הקיץ הקרוב. "הבית היהודי תפעל לחקיקתו הסופית של החוק נגד שחרור מחבלים, נפעל לעצירה מוחלטת של כל שחרור רוצחים באשר הוא. כבר 30 שנה התרגלנו שאיכשהו זה בסדר, משחררים מחבלים. למה? ככה. לא ברוסיה, לא בארה"ב - בישראל משחררים מחבלים. אנחנו צריכים להיות מדינת מופת לא מדינה שממיטה בושה על עצמה בשחרור של רוצחים. אנחנו מתקדמים לעבר המטרה הזאת, עקב בצד אגודל.

"כל המצב החדש של קץ עידן אוסלו נותן למדינה אוויר להתעסק בנושאים שבאמת חשובים לאזרחי מדינת ישראל. רמז: הם לא קשורים לאבו מאזן, הם חשובים לחברה הישראלית".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49