ברק ובובליל פרשו מהחיים הפוליטיים

שר הביטחון אהוד ברק הודיע על פרישתו מהחיים הפוליטיים וגם יוסי בובליל פליט האח הגדול נפלט ממפלגת כלכלה. בובליל: "אם אני לא במקום ריאלי אני לא לוקח ריזיקה. אני רוצה מקום 2".

ליאת עפרי ו26/11/2012

בובליל.פרש בשיא (צילום: באדביות בני גולדשטיין)

במסיבת עיתונאים שכינס שר הביטחון אהוד ברק הוא הודיע על פרישתו מהחיים הפוליטיים וכי בגיל 71 הוא מתעתד ''לעשות לביתו'' ולבלות עם בני משפחתו.

הסקרים למפלגת ''עצמאות'' שהקים ברק היו גם הם זרז לפרישתו לאחר שניבאו כי מי שהיה ראש ממשלה רמטכ''ל ושר ביטחון לא עובר את אחוז החסימה.

פרישה ביזארית נוספת אירעה אמש לאחר שיוסי בובליל, כוכב האח הגדול פרש ממפלגת 'כלכלה'. אחרי שבועיים בלבד בהם נראה היה כי יוסי בובליל יסדר לעם ישראל את כל בעיות הכלכלה התקבלה הודעה לפיה בובליל מסרב להמשיך .הסיבה: הדורבן מעוניין במקום ריאלי יותר.

בובליל: "מדובר במפלגה קטנה וחדשה בנוף הפוליטי, נכון שבהתחלה לא דיברתי בכלל על מקום במפלגה, אמרתי להם קודם כל תראו את האפקט שאני יוצר ואחר כך נדבר. מאז שנכנסתי למפלגה נוצר באז לא נורמאלי ואלפי אנשים מכל הארץ יצרו איתי קשר והביעו תמיכה מקיר אל קיר. ביום שבת הסתובבתי בנמל תל אביב, אנשים לחצו לי יד ואמרו לי רק אחד כמוך צריך שיהיה בממשלה, אבל לך תדע האם הדיבורים הללו יהפכו לקולות בקלפי, אני לא אדם מיליונר, אני קבלן יש לי פרויקט גדול ואני לא מוכן לקחת סיכון למקום שלוש. למקום 2 או 1 אני מוכן לקחת סיכון כי אם נעבור את אחוז החסימה שתי המקומות הראשונים ייכנסו, הם אנשים נחמדים ואני מאחל להם הצלחה אבל בלעדי יהיה להם יותר קשה, מה לעשות אני מוכר הם לא רוצים לתת לי מקום ראשון או שני ואני לא ניכנס בין שני אחים .

יו"ר מפלגת כלכלה, דניאל גולדשטיין מסר בתגובה: "אחי בני, מספר 2 הקים את המפלגה לפני יותר משנה ומאז הוא עובד במרץ רב והשקיע עשרות אלפי שקלים. כשנוצר הקשר עם יוסי בובליל דיברנו על מקום 5, אחר הוא רצה מקום 4, אחר כך שלוש ונאלצנו לוותר על אגודת הנכים, עכשיו הוא מדבר על מקום 2 או אפילו על המקום הראשון. עם כל הכבוד שאנו רוחשים לו יש גבול לכל תעלול. הוא אמר לי ששלי יחימוביץ הציעה לו מקום 3, איחלתי לו בהצלחה. אצלי כרגע מקום 3 פנוי ואני קורא לפליטי נתניהו להצטרף למפלגה מבטיחה שכלכלת מדינת ישראל חשובה לה".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49