תכירו את זאב רווח-איש השיווק של ההתיישבות

קמפיין פירסום חדש עבור עמותת 'משקפת', המקדמת סיורים ביהודה ושומרון, צולם השבוע בכיכובו של השחקן
והקומיקאי זאב רווח: "אני מקווה שבעקבות הקמפיין אנשים יתחילו לטייל יותר בארץ ולהתחבר אליה דרך סיפורי המקורות שלנו''.

חגי הוברמן מצב הרוח ו18/03/2012

רווח.היחצן של ההתיישבות (צילום: באדיבות מצב הרוח)

הכירו את איש יחסי הציבור החדש של יהודה ושומרון: זאב רווח. קמפיין פירסום חדש עבור עמותת 'משקפת', המקדמת סיורים ביהודה ושומרון, צולם השבוע בכיכובו של השחקן והקומיקאי זאב רווח.

במסגרת צילומי הקמפיין, 'תפס' רווח עוברים ושבים ברחוב, ובדק איתם מה הם באמת יודעים על אתרי מלחמתו של יהודה המכבי, מערכת המכפלה, גבורתו של בר כוכבא ושלל אתרים נוספים, וזאת באמצעות שאלוני ידע כללי שהוכנו מראש.

מטרת הפרסומות היא להזמין את הצופים לסיורים חווייתיים באתרים שונים ביהודה ושומרון במסגרת סיורי 'משקפת' - פרוייקט היכרות לאומי, שמטרתו לחבר את הציבור הישראלי לאתרים ולאנשים ביהודה ושומרון. בקמפיין הייחודי יהיה משקל רב לאישיותו הססגונית של רווח, ויוענק לו מרחב תמרון רב בקשר עם המצולמים. גם תשובות מוזרות או הזויות מתוכננות להשתלב בקמפיין - ובעיקר צחוק ואווירה משוחררת. הקמפיין מתבסס על חידוני ידע לעוברים ושבים המקובלים בתוכניות סאטירה רבות בחו"ל, ובהם ניתן דגש לתגובתו של המצולם לשאלות שאמורות להיות 'קלות' לידיעה. את התחושה של הצופה כשהוא רואה את השאלות ומרגיש צורך בהשלמת ידע, רוצים לתרגם במשקפת לסקרנות שתביא אנשים לסיורים.

מספר זאב רווח על התוכנית: "מהרגע ששמעתי על העמותה, התגייסתי למשקפת. אני מקווה שבעקבות הקמפיין אנשים יתחילו לטייל יותר בארץ ולהתחבר אליה דרך סיפורי המקורות שלנו. אני אישית דוגמה למדינה הזאת שקלטה עולים מכל העדות. באתי בגיל שמונה ממרוקו ויש לי את הכבוד והגאווה להראות את סיפורה של ארץ ישראל".

אומר בני כהן, מנכ"ל משקפת: "משקפת פונה לכל ישראלי ומזמינה אותו לטייל במקומות מקסימים עם נופים מרהיבים, באתרי ארכיאולוגיה ואתרי מורשת. בניגוד למה שאולי נוטים לחשוב, האתרים הם קרובים, נגישים, מרתקים ומהנים. בחרנו בזאב רווח משום שהוא קומיקאי בחסד עליון, איש ערכי, המצליח להעביר מסרים ערכיים בגובה העיניים. הוא משדר אמון ואמינות בדיוק כמו שמשקפת רוצה להעביר. כבוד גדול הוא לנו שהוא נרתם לעזור לנו להגדיל את התיירות ביהודה ושומרון".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49