ראש הממשלה בארצות הברית, הזווית הסרוגה.

לכבוד ביקורו של ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה בקנדה, נערכה בשבת שעברה בעיר אטווה בירת קנדה, תפילת ערבית וארוחת שבת חגיגית עם אנשי חב"ד וראשי הקהילה, בבוקר התקיימה תפילת שחרית בהשתתפות כ 150 סטודנטים וראשי הקהילה, יועציו הסרוגים של רוה''מ ניהלו את התפילות והעליות.

רז קיל ו06/03/2012

יועצי רוה''מ בקבר הרבי מלובביץ בביקור הקודם (צילום: באדיבות יאיר בורוכוב)

בעקבות ביקורו של נתניהו ורעייתו בקנדה נערכה שבת המונית הכוללת תפילות גדולות וארוחות חגיגיות בשיתוף אנשי חב"ד. מארק רגב, יועץ רוה"מ לתקשורת זרה, עלה במהלך התפילה לתורה לציון שבת בר המצווה שלו ואף זכה לרגל המאורע לסוכריות מהקהל, בקריאת זכור כיבד גיל שפר ראש סגל החדש של ראש הממשלה שהיה הגבאי בתפילה את האלוף במיל יעקב עמידרור,ראש המל"ל.

 רון דרמר יועצו המדיני הסרוג של ראש הממשלה נשא דבר תורה.המשתתפים ציונו את תפילת שלום המדינה הנרגשת בשילוב עם הציווי זכור. ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו סעדו לאחר התפילה, במשך שעות ארוכות את ארוחת השבת עם ראש ממשלת קנדה וידיד ישראל סטיבן הרפר ורעייתו (לילדיהם של הרפר שמות עברים, בנימין ורחל על אף שהם בכלל נוצרים).  

 מפגש מרגש התקיים בצד הביקור של ראש הממשלה בארה"ב, בין  שני אישים סרוגים, שנפגשו לראשונה לפני שנה לארוחה משותפת אצל הדסה וג'ו ליברמן הסנטור היהודי שומר המצוות ושהתקדמו משמעותית מאז. כעת נפגשו השניים שוב. הראשון הוא גיל שפר, ראש הסגל החדש של ראש הממשלה והשני הוא ג'ק לו, ראש הסגל של הבית הלבן, שהוא יהודי אורתודוקסי שומר מצוות. 

 שיאו של ביקור ראש הממשלה היה כנס איפא"ק  בוושינגטון. בכנס השתתפו מעל 13,000 איש. הגיעו מישראל, ראש הממשלה בנימין נתניהו, הנשיא שמעון פרס. מקרב הסרוגים נצפו, ראש הסגל גיל שפר, היועץ המדיני רון דרומר, ראש המעוצה לביטחון לאומי יעקב עמידרור, אלי גרונר הציר הכלכלי לארה"ב, רועי וולף יועצו הבכיר של הציר הכלכלי, והכתבים אריאל כהנא ממקור ראשון וחזקי ברוך מערוץ 7, שהצטרפו אף הם לטיסה.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49