מרים פרץ בשליחות בני עקיבא העולמית

שליחי בני עקיבא העולמית בלוס אנג'לס הזמינו את מרים פרץ אמם של שני קציני צה''ל שנהרגו במהלך ההגנה על המולדת להופיע מול הקהילה היהודית במקום. פרץ העבירה באזור למעלה מחמש הרצאות בנושא "חיים של נתינה".

עידן הראל ו24/01/2012

(צילום: באדיבור זליגר שומרון תקשורת)

 שימי בארס, שליח בני עקיבא בלוסאנג'לס קרא את ספרה של מרים פרץ "שירת מרים" עוד כשהיה בארץ והחליט שלכשיטוס לשליחות יביא את מרים לקהילה אליה יגיע, כיוון שמבחינתו חייה של מרים אלוחיי שליחות אמיתיים. ואכן, מרים פרץ ובנה אביחי הגיעו, בעקבות הזמנתם של השליחים,ללוס אנג'לס לסדרת הרצאות בפני הקהילה המקומית. שימי בארס, שליח בני עקיבא בלוס אנג'לס מספר " האירוע המרכזי היה בפני הקהילה הישראלית בוואלי בהשתתפות סגן הקונסול הישראלי בלוס-אנג'ל סמר גיל ארציאלי והתקיים בסניף בני-עקיבא לביא בטרזנה, בכל מקום מרים ובנה התקבלובהתרגשות, דבריה נגעו בלב ובנשמה, מנהלי בתי הספר ושאר המשתתפים ציינו את היותהמקור עוצמה ודוגמא אישית לאמונה וחיים של משמעות.

הכותרת שתנו השליחים לביקורה של מריםהיה "חייםשל נתינה" מרים בכל שלב בחייה חיפשה מה לתת ולתרום למען עם ישראל כמה שיותר, ארץ ישראל ומדינת ישראל וברוח זו חינכה את ילדיה שאף לאחר המחיר הבלתי נתפס שהמשפחה שילמה המשיכו ילדיה להתנדב ליחידות מובחרותולסכן את חייהם למען עם ישראל.

זה החינוך שאנחנו קיבלנו בארץ בתנועת בני-עקיבא וזה המסר שבשבילו יצאנו לשליחות,עזבנו את הבית שבנינו באלון-שבות את המשפחה ואת החברים ובאנו לפעול למעןאחינו".

הרב שאול פלדמן, ראש דסק אמריקה הצפונית: ""בני עקיבא דרך שליחיה מחברים את יהודי הגולה, נוער ומבוגריםכאחד לגבורה הישראלית בת זמננו ומחזקים את הקשר והערגה לעלות לארץ".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49