הסינר המצוייר של אורלב ואורלי לוי

לקראת חגיגות ה-25 לעמותת ילדים בסיכוי-המועצה לילד החוסה ערכה העמותה, פרוייקט בנושא "אוכל של בית".לפרוייקט נרתמו חברי כנסת שציירו על סינרים "מה מהווה בשבילם בית". ח"כ אורלב צייר זוג הורים צופים בחלון ביתם בבנם הקטן החוזר הביתה, ח"כ יואל חסון צייר דגל ישראל כאשר במקום מגן דוד ערוגת פרחים צבעוניים וח"כ אורלי לוי - בית צבעוני עם רעפים אדומים על רקע נוף פסטורלי, אגם עם ברבור, עננים ושמש שוקעת בהרים.

עמי שרון ו17/11/2011

אורלב.לתת סיכוי (צילום: אסף גולדפרב)

האם חשבתם פעם כמה הייתם משלמים עבור סינר עם ציור שציירה ח"כ אורלי לוי? או בסינר שקישט ח"כ זבולון אורלב?

בימים כתיקונם הם עסוקים ב"לצייר" הצעות חוק ונאומים בכנסת, אך ליום אחד אחזו חברי הכנסת דווקא במכחול במקום בפטיש היו"ר. לקראת חגיגות ה-25 לעמותת ילדים בסיכוי-המועצה לילד החוסה שיתקיימו במוצאי שבת הקרובה, ערכה העמותה פרוייקט בנושא "אוכל של בית". לפרוייקט נרתמו חברי כנסת שציירו על סינרים "מה מהווה בשבילם בית". החכי"ם אף חתמו את שמם על גבי הסינרים.

הסינרים ימכרו במכירה פומבית בארוע ההתרמה במוצ"ש, וכל ההכנסות יהיו קודש לעמותת ילדים בסיכוי, המטפלת בסיוע לילדים שהוצאו מבתיהם.

בין יצירות האומנות על הסינרים ניתן למצוא את הציור של ח"כ זבולון אורלב - זוג הורים צופים בחלון ביתם בבנם הקטן החוזר הביתה, ציור של ח"כ יואל חסון - דגל ישראל כאשר במקום מגן דוד ערוגת פרחים צבעוניים. ח"כ זאב ביילסקי בחר לצייר על הסינר בית עם גינה ועצים מלבלבים ומעל כותרת "אין כמו בבית", ח"כ דניאל בן סימון כתב "כל אחד מאיתנו צריך לשאול עצמו מה עליו לעשות כדי לעזור לעצמו" - ובצרפתית למעלה - בון אפטיט (בתאבון), וח"כ אורלי לוי - בית צבעוני עם רעפים אדומים על רקע נוף פסטורלי, אגם עם ברבור, עננים ושמש שוקעת בהרים.

ח"כ זבולון אורלב: "עמותת ילדים בסיכוי עושה עבודת קודש כדי לתת סיכוי הולם להשתלבותם בחברה של ילדים באופן מלא. הסינר המצוייר בא להפגין את תמיכתי ואת נכונותי לעשות איתם יחד את העבודה עם בני הנוער ולראות בהם שותפים נאמנים. "

ח"כ אורלי לוי: "הנושא של ילדים בסיכון חסרי עורף משפחתי מעסיק אותי ביום יום ואני חשה כי ישנן מצוקות רבות שעדיין לא נפתרו כגון מקומות לילדים בפנימיות. חובה עלינו לתת להם כלים והזדמנויות למצות את הפוטנציאל שלהם, שאם לא כך, יהיה מדובר לא רק בטרגדיה אישית של הילד אלא בהפסד חברתי גדול כיוון והשיקום יקר יותר מהמניעה. כיו"ר השדולה לילדים בסיכון אני בעלת שליחות אמיתית לסייע לילדים אלו."

החכים והסינורים (צילום: אסף גולדפרב)

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. אורלב המתבזה
    (17/11/2011)
    העיקר להתפרסם.כ"כ משפיל .נכון שמדובר בילדים מפגרים אבל המבוגרים?!

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49