חילופי גברי בקיבוץ הדתי

תנועת הקיבוץ הדתי ערכה מינויים חדשים בחינוך ובביטחון ובחרה באמיתי פורת כמנהל מחלקת החינוך ובזיו כרמל למנהל מחלקת הביטחון.

ליאת עפרי ו15/08/2011

זיו כרמל. מנהל מחלקת ביטחון (צילום: באדיבות רוני חסיד דוברות ויח"צ)

המזכירות המורחבת של תנועת הקיבוץ הדתי בחרה באמיתי פורת לתפקיד מנהל מחלקת החינוך במקום מיכל אחיטוב ובזיו כרמל למנהל מחלקת הביטחון בתנועת הקיבוץ הדתי במקומו של עדי שגיא. אמיתי פורת, יליד וחבר קיבוץ כפר עציון, שימש בשנים האחרונות מנהל קהילה ומזכיר כפר עציון. בעבר הוא היה מחנך ומורה בבית הספר התיכון האזורי בקבוצת יבנה ומורה ליהדות בבתי ספר תיכוניים בירושלים.

 מזכ"ל הקיבוץ הדתי, נחמיה רפל, מסר שמיכל קידמה משמעותית בתקופת כהונתה את העבודה החינוכית בגיל הרך, בנוסף לתרומה החשובה למערכת החינוך התנועתית. באופן טבעי, אמיתי ישים את הדגש על החינוך העל יסודי בו הוא צמח, וזאת במקביל לשימור וחיזוק פירות עבודתה של מיכל: "אנו שמחים שלאחר שנים רבות בהם איישה חברה את תפקיד מרכזת החינוך נכנס חבר בעל ניסיון בעבודה חינוכית בתחום הפורמלי בבתי הספר העל יסודיים. אין לי ספק שאמיתי יביא עימו גישה חדשה מקודמותיו, שהיו ברוכות הישגים בפני עצמן, וזה היופי והחשיבות שברוטציה."

 זיו כרמל, חבר טירת צבי, ריכז בשנים האחרונות את החינוך בטירת צבי ועובד בעמותת חוגי הסיירות של הקרן הקיימת לישראל. הוא שרת כקצין ביחידה מובחרת ומשרת כיום במילואים בדרגת סגן אלוף. בתפקידו כמנהל מחלקת הביטחון יתמקד זיו בהכנת הנוער לשרות משמעותי בצה"ל, עידוד היציאה לפיקוד וקצונה וליווי החיילים לאורך שירותם הצבאי.

 עדי שגיא הוביל בשנים האחרונות את תוכנית יג"ל שהתפתחה וצמחה בשיתוף פעולה פורה של הקיבוץ הדתי ובני עקיבא. הוא ימשיך לרכז את התוכנית במסגרת בני עקיבא וזאת מתוך ציפיה להתרחבותה של התוכנית עם מתנדבים צעירים לשנת שרות לפני גיוס החובה לצה"ל מתוך כלל הציונות הדתית.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49