השר הרשקוביץ: "לא נתקלתי בכזאת אימפריה של חסד"

"הייתי בהרבה מקומות שמסייעים לנזקקים. עוד לא הייתי בכזאת אימפריה של חסד". דברי שר המדע והטכנולוגיה, יו''ר הבית היהודי הרב פרופ' דניאל הרשקוביץ, בסיור מיוחד שערך השבוע במרכזי עמותת "חסדי נעמי".

אייל רותם ו08/08/2011

(צילום: עופר עמרם)

(צילום: עופר עמרם)

סיור היכרות מיוחד נערך השבוע לשר המדע והטכנולוגיה, יו''ר הבית היהודי הרב פרופ' דניאל הרשקוביץ, במרכזי הסיוע של עמותת "חסדי נעמי".

הסיור החל בביקור באולמות השמחה "ארמונות חן" בבני-ברק, שם נערכות מידי ערב 4 חתונות בחינם ליתומים ובמחיר סמלי למעוטי יכולת.
יו"ר "חסדי נעמי" הרב יוסף כהן, הסביר לשר הרשקוביץ, כי האולמות נבנו במיוחד בסטנדרט גבוה, בכדי לתת תחושה של שווים בין שווים. "אם זה היה נראה אולם של מסכנים, גם הנזקקים לא היו עושים כאן חתונות".
משם המשיך הסיור ל"חסד נטו", מתחם ייחודי של "חסדי נעמי" המשמש כחנות מכר לכל דבר. היתומים מקבלים ב"חנות" את כל הביגוד הדרוש להם בחינם ואילו משפחות ברוכות ילדים או נזקקים, יכולים לרכוש ביגוד מהודר במחירי עלות ללא פערי תיווך, חיסכון המסתכם במאות ואלפי שקלים.
משם המשיך הסיור למרכזי המיון והאריזה. שם פגש השר הרשקוביץ מתנדבים העמלים במיון פירות וירקות והכנת ארגזי מזון לחלוקה עבור נזקקים.

שר המדע והטכנולוגיה, יו''ר הבית היהודי הרב פרופ' דניאל הרשקוביץ, סיכם את הסיור המיוחד ואמר: "הייתי בהרבה מאוד עמותות שעוסקות בנתינה. אני חייב להגיד שאני אישית לא נתקלתי בכזאת אימפריה של חסד. עשרות טונות של מזון, אולמות השמחה המפוארים, צי המשאיות והמתנדבים. זוהי זכות גדולה להיות חלק מהמפעל האדיר הזה".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49