ישי הולנדר מונה לעורך חדשות במקור ראשון

ישי הולנדר, לשעבר עורך חדשות וכתב התיישבות בגל"צ ודובר מועצת יש"ע מונה לעורך החדשות של העיתון 'מקור ראשון' הולנדר יחל בחפיפה עם העורך הנוכחי העיתונאי חגי סגל אשר יעמיק וירחיב את עבודתו כבעל טור וכתב במוסף 'דיוקן'.

עטרת זרביב ו06/07/2011

(צילום: רוני ארזי)

הולנדר, לשעבר עורך חדשות וכתב בגלי-צה"ל, החל דרכו בגל"צ בסיקור תחומי נדל"ן, תשתיות, תקשורת ובית הנשיא, ולאחר מספר חודשים מונה לכתב לענייני התיישבות וככתב צבאי שני. לאחר מכן אף ערך חדשות ויומנים בתחנה הצבאית. עם סיום תפקידו בגל"צ עבר לכהן כדובר מועצת יש"ע תפקיד בו שימש בשלוש השנים האחרונות עד לסוףשנת 2010. בחודשים האחרונים שימש כמנהל מערך תקשורת ודוברות במשרד EDK  תקשורת.

הולנדר יחל בחפיפה עם העורך הנוכחי העיתונאי חגי סגל אשר יעמיק וירחיב את עבודתו כבעל טור וכתב במוסף 'דיוקן'. הצטרפותו של הולנדר היא במסגרת מהלך כולל של השקעה בתכנים של העיתון ובמגזינים.

לאחרונה השיק 'מקור ראשון' את מגזין התרבות 'מוצש' המופץ בכ-50 אלף עותקים וכן הכפיל את כמות העמודים במגזין 'נשים'. העיתון 'מקור ראשון' רשם  עלייה בחשיפה הציבורית למהדורת סוף השבוע, מ- 2.7% בתקופת החודשים ינואר-יוני 2010 ל-3.8% לתקופת החודשים יולי-דצמבר - כך עלה מסקר החשיפה התקשורתית של TGI אשר נערך בקרב 2,500 מרואיינים ישראלים.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49