מגשיק - גם מגש וגם תיק

יורדים לגינה? יוצאים לסידורים או סתם להסתובב בקניון? גיחה קצרה לחברים? אתם בטח מכירים את ההכנות, הליקוט ואיסוף כל הפריטים החיוניים ליציאה עם פעוט.הפתרון המושלם למצבים אלה, עוצב ומושק בימים אלו ע"י חברת 'פופיק'.

ליאת עפרי ו26/05/2011

(צילום: באדיבות אלדר תקשורת)

יורדים לגינה? יוצאים לסידורים או סתם להסתובב בקניון? גיחה קצרה לחברים? אתם בטח מכירים את ההכנות, הליקוט ואיסוף כל הפריטים החיוניים ליציאה עם פעוט: בקבוק, מוצצים, חיתול ומגבונים, חטיפים, וגם - ארנק, סלולארי, מפתחות... והמחשבות הטורדניות "...מה שכחתי?... " בקיצור -  כל הפריטים שצריכים להיות מוכנים ומאורגנים לשליפה מהירה, כשיוצאים עם הילדים!

הפתרון המושלם למצבים אלה, עוצב ומושק בימים אלו  ע"י חברת  'פופיק',מגשיק - גם מגש וגם תיק- מגש שירות לעגלה, שמתלבש מצוין על כל עגלה וטיולון - מחולק לתאים, ויש בו מספיק מקום לכל מה שההורה וילדו צריכים.

 המגשיק מותאם לכל סוגי העגלות והטיולונים (בעלות 2 ידיות אחיזה או אחת). עשוי מבד  איכותי, קל, דוחה מים הניתן לכביסה. המגשיק מתקפל עם העגלה/ הטיולון בעת הכנסתם לתא המטען.

מכיל מקום ל-2 בקבוקי שתייה (גם לילד וגם להורה), תא גדול עם רוכסן, מרווח מספיק להכיל ארנק, מפתחות, מגבונים ועוד. בנוסף, תא קדמי מרושת שמתאים למכשיר סלולארי ומשקפיים, 'תופסן' חיצוני למוצץ,  ותא פנימי קטן סגור. 

מחיר: 79

ניתן להשיג: ברשתות המובילות ובחנויות המובחרות למוצרי תינוקות ברחבי הארץ.

אתר פופיק: WWW.PUPIKBABY.CO.IL

טלפון: 09-9563103

חברת פופיק משווקת בישראל את המותגים המובלים בעולם בשוק התינוקות: Peg Perego- עגלות לתינוקות, טיולונים, סל-קלים, כסאות אוכל וכלי רכב ממונעים לילדים, Renolux- כיסאות בטיחות ייחודים, vtech,Ouaps - צעצועי התפתחות מתקדמים, dreambaby- מוצרי בטיחות לבית, Bambino Mio-  חיתולי 3 שכבות ו מנשאיElite Cruiser  . boon - פתרונות מעוצבים להאכלה ולאמבטיה.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49