"החברים של נתי- די.וי.די חדש לילדים

בהפקת המיזם החדש המשלב מסרים חינוכיים לילדים  מככבים ילד הפלא החסידי לשעבר, נתי שיש והמוסיקאי שי ברק.

עטרת זרביב ו07/04/2011

(צילום: באדיבת ציפי בקר)

בתוך עולם מצויר, בו בובות פרווה מדברות, משחקות וגם שרות, נמצאת הסדנא של נתי בסדנא ממציא נתי המצאות ופטנטים ומארח את חבריו הבובות "שפיץ" החכם, "שטיקי" השובב ו"רוגעל'ה" הרגוע והנחמד ועוזר להם לפתור תעלומות.

בובות הפרווה מעבירות יחד עם נתי מסרים חינוכיים וידידותיים לילדים בנושאים כמו השבת אבידה, צדקה, ברכות, חברות ועוד. הדמויות משובבות הלב משעשעות בדו-שיח חינני, מוסיקה קליטה וקצבית והרבה שמחה וכיף עד אשר גם הצופים הצעירים וההורים הופכים להיות - החברים של נתי.

החברים של נתי - די.וי.די. בכיכובו של נתי שיש ובהפקתו של המוסיקאי שי ברק.

השניים חברו יחד והקימו את "שייבה הפקות" ויצרו את הדי.וי.די הזה אשר מהווה אבן דרך ראשונה מתוך סדרת הפקות העתידות לבוא אחריו.

נתי שיש זכור לכל כילד הפלא אשר החל את צעדיו הראשונים בעולם המוסיקה כבר בגיל 12. הוא זכה במקום הראשון בפסטיבל הזמר החסידי ובהמשך הופיע בסדרת קלטות לילדים. מאז שחרורו כסולן להקת הרבנות הצבאית הוא מופיע בהופעות ואירועים רבים הן כסולן וכן כחלק מההרכב המצליח "מפתח סול"

המוסיקאי שי ברק מהמובילים במוסיקה החסידית יוצר עובד שנים כמעבד מוסיקלי עם גדולי הזמרים. את דרכו המוסיקלית החל שי בכתיבת ספרים לגיטרה יחד עם אביו אבי ברק לאחר שהשתחרר מלהקת הרבנות הצבאית החל לנגן באירועים שונים יחד עם תזמורתו "ברק בשמחות" לצד העיבוד וההפקות המוסיקליות שלו הוא מלווה עם תזמורתו זמרים שונים בארץ ובחו"ל .

 

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. יש לך משהו לספר לנו?
    (12/04/2011)
    יא אופטימי?
  2. זה אמנם לא קשור לכלכלה ועסקים אבל דיוידי מעולה!
    (04/05/2011)
    ילדיי מוכורים קשות

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49