הקהילה היהודית של ניו זילנד תומכת בנפגעים

בני עקיבא ניו זילנד מובילה את מערך גיוס הכספים למען הקהילה היהודית בכרייסטצ'רץ

חיים נחתומי ו28/02/2011

(צילום: באדיבות צביקה קליין)

אחרי רעידת האדמה ההרסנית בעיר כרייסטצ'רץ, רעידה שבניגוד לקודמתה מלפני 5 חודשים גרמה גם להרוגים ולא רק להרס. התכנסו מדריכי בני עקיבא בניו זילנד והחליטו לקחת חלק פעיל במאמצי השיקום של האזור. מדריכי התנועה פתחו חשבון בנק והחלו במסע גיוס כספים, את הכספים הם מייעדים להעביר בעוד מספר שבועות כאשר יתברר מי זקוק לכסף. משה נא-אור, שליח בני עקיבא העולמיתף "כרגע הכסף מיועד לעזור לקהילה היהודית הקטנה שבעיר, שעדיין לא ברור מה מידת הנזק שספג בית הכנסת שלהם או מי מחברי הקהילה זקוק לסיוע." בעקבות היוזמה של בני עקיבא החליטו בהנהלת הקהילה שכל הגופים והמוסדות שיגייסו כספים למטרת הקהילה היהודית בכרייסטצ'רץ ירוכזו על ידי פעילי בני עקיבא באוקלנד.

נא-אור מציין עוד כי אנשי הקהילה היהודית באוקלנד נקראו לפתוח את בתיהם במידה ויהיה צורך לארח משפחות המעוניינות לצאת מהעיר, משפחות שאין להם בית, או על מנת לנוח ולהתאושש.

נא-אור: "חשוב לציין שעל אף המרחקים הגדולים הניו זילנדים מרגישים כמו משפחה אחת ותחושת הסולידריות היא מאד גבוהה כאן. מדריכי וחניכי בני עקיבא קוראים לחבריהם שבכל העולם לקחת חלק במאמצי השיקום וזאת במסגרת יום "החסד העולמי" של תנועת בני עקיבא."

לפרטים לסיוע ותרומות ניתן לפנות למשה ומיטל נא-אור שליחי בני עקיבא בניו זילנד mnm.naor@gmail.com

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49