רבני העולם מתגייסים לסייע בהסברה

רבנים מ- 37 מדינות יגיעו לכינוס מיוחד בישראל וירכשו כלים כדי להתגייס למאמץ ההסברה של ישראל בחו"ל.הרב יחיאל וסרמן, ראש המחלקה לשירותים רוחניים בתפוצות בהסתדרות הציונית העולמית, אמר כי :"נחשוף את המשתתפים לאתגרים הביטחוניים והחברתיים העומדים בפני מדינת ישראל".

 

 

עמי שרון ו03/01/2011

רבנים מכל העולם בכינוס קודם בשדרות (צילום: דב ירדן הסוכנות היהודית)

הרב וסרמן.לרתום את הרבנים (צילום: דב ירדן הסוכנות היהודית)

בין התאריכים 3.1 - 5.1 יתקיים בישראל הכנס העולמי של רבנים ומנהיגי קהילות אורתודוכסיות בהשתתפות כ- 150 נציגים מרחבי העולם ומישראל, בארגון המערך לשירותים רוחניים בתפוצות של ההסתדרות הציונית העולמית. הכנס יתמקד בגיוסם של הרבנים מהקהילות היהודיות למאמצי ההסברה של מדינת ישראל ברחבי העולם. כמו כן יבקרו הרבנים בכנסת ישראל, במוקדי השריפה בכרמל ובגבול הצפון.

בכנס ישתתפו ראשי קהילות מ- 37 מדינות ובהם נציגים מאיטליה, ארגנטינה, ארמניה, אוסטריה, אנגליה, אוקראינה, אורגוואי, ארה"ב, אוזבקיסטאן, בלגיה, ברזיל, בולגריה, גרמניה, דרום אפריקה, הולנד, הונגריה, הודו, ונצואלה, יוון, ישראל, לטביה, ספרד, מקדוניה, מלטה, ניו זילנד, נורבגיה, פנמה, פרו, פינלנד, פולין, צ'כיה, קנדה, קרואטיה, שבדיה, שוויץ ותורכיה.

הרב יחיאל וסרמן, ראש המחלקה לשירותים רוחניים בתפוצות בהסתדרות הציונית העולמית, אמר כי "מטרת הכנס היא לרתום את הרבנים מרחבי העולם למערכת ההסברה של מדינת ישראל בקהילות היהודיות בתפוצות. לשם כך יתקיים הכנס בצפון כדי לחשוף את המשתתפים לאתגרים הביטחוניים והחברתיים העומדים בפני מדינת ישראל".

בין הנושאים בכינוס: "תפקידו של הרב כמסביר לאומי בקהילה היהודית בתפוצות", הרצאות בנושא אנטישמיות ואנטי ישראליות, סיקור האסלאם במדיה העולמית; מעמדה של ישראל בתקשורת,.סיור בגבול הצפון וסקירה ביטחונית מפי קצין בכיר על האתגרים הביטחוניים של מדינת ישראל; סיור במוקדי השריפה בכרמל וביקור באנדרטה לזכר הכבאים שנספו בשריפה; בימין אורד; ובניר עציון.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49