ברנז'ה:הרב אלון חוזר לטלוויזיה

הרב אלון מתראיין לראשונה לטלוויזיה, אודי סגל מגיע לאריאל, ח''כ אורלב מככב במשחק כדוריד, אלעד טנא עובר מדיה ומוטי זיסר חוגג יום הולדת ברוב עם סיכום שבוע בברנז'ה הדתית.

רז קיל ו08/11/2010

הרב אלון ובן חיים.חזרה למסך הגדול (צילום: עמי שרון.צילום מסך מערוץ 10)

אורלב.חוזר לעברו בכדוריד (צילום: שוקי זוהר)

הרב מוטי אלון שנעלם מהמסך הגדול מאז ירשה תוכנית פרשת השבוע שהגיש יחד עם אבי רט בימי שישי חזר למסך.הרב אלון התראיין אמש לאבישי בן חיים מערוץ 10 לראשונה מאז התפוצצה הפרשה בה הואשם ע''י פורום ''תקנה'' במעשים לא ראויים. הרב אלון לא התייחס לפרטי ההאשמות כנגדו אך ציין כי הוא עבר תקופה קשה ושואב את כוחו מבני משפחתו ומהתורה''

במרכז מורשת בגין נערך ערב לציון 100 שנה להולדתו של ד"ר ישראל אלדד. את האירוע יזמו בנו ח"כ אריה אלדד ובני משפחתו. נשאו דברים: יו"ר המרכז הרצל מקוב, פרופ‘ יהודה פרידלנדר, ד"ר מיכה גודמן, ובנותיו של אריה אלדד. עוד כבדו את זכרו: השר בני בגין, השר דניאל הרשקוביץ, יו"ר הכנסת רובי ריבלין וחברי הכנסת זאב אלקין, אורי אורבך, יעקב כץ (כצלה), ואורי אריאל.

הפרשן המדיני של ערוץ 2 אודי סגל, התארח השבוע בקמפוס המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון. הוא קיבל סקירה מקיפה על הפעילות המחקרית לצד הפעילות החברתית הנרחבת המתקיימת במקום מפיו של נגיד המרכז האוניברסיטאי יגאל כהן-אורגד. דיקן הפקולטה להנדסה פרופ' יוסף פנחסי הציג בפניו פיתוחים מדעיים שונים בתחום החישה מרחוק לאיתור אמצעי לחימה, חומרי נפץ וחומרים מסוכנים, שעליהם שוקדים החוקרים במקום.

ח"כ זבולון אורלב היה אורח הכבוד במשחק כדור יד בין נבחרת ישראל לנבחרת שבדיה. המשחק נערך במסגרת מוקדמות אליפות אירופה. לפני המשחק נערך טקס פרידה משחקן נבחרת ישראל עידן מימון שהיה כוכב נבחרת ישראל בשנים האחרונות. ח"כ אורלב התכבד בהענקת גביע הוקרה לעידן וגילה התמצאות רבה בחוקי המשחק ואף חשף כי בעברו שיחק כדוריד. עוד היו במשחק דב צור ראש העיר ראשון לציון ואורי שפר ראש מינהל הספורט במשרד התרבות והספורט.

ח''כ אורי אריאל זכה לאזרחות כבוד מעירית נצרת עילית על פעילותו לחיזוק הבסיס היהודי בעיר.

ניסן סלומינסקי נפגש בשבוע שעבר עם קובי פסל מייסד ארגון 'הבית היהודי‘ ברעננה העוסק בקירוב ציבור חילוני ליהדות. סלומינסקי הספיק להשתתף גם בכינוס חירום שנערך בבית הרב יעקב אריאל בר"ג, בהשתתפות ראשי מכון פוע"ה, בכדי לטכס עצה כיצד להיאבק בקיצוצים המכאיבים שמשיתים אנשי ש"ס על התנועה העוסקת בפוריות על פי ההלכה.

השגריר האמריקאי ג‘יימס קנינגהם נערך אירוע של 'קומן‘, למלחמה בסרטן השד. את הציבור הדתי ואת ציבור הנשים בישראל ייצגה רינה וסרמן, יו"ר מועצת ארגוני נשים בישראל וסגנית יו"ר 'אמונה‘.

בפריס הרחוקה נערך השבוע כנס שליחים אירופי של נציגי תנועות בני עקיבא ובן עמי. בראש המשלחת הישראלית עמד זאב שוורץ מזכ"ל בני עקיבא העולמי, ואורחי הכבוד של האירוע היו הרב יחיאל וסרמן וסלי סאקס מהמזרחי העולמי.

השבוע נערכה בחיפה אזכרה ליפה פרץ ז"ל, מהפעילות המרכזיות של הציונות הדתית בצפון. נשאו דברים השר דניאל הרשקוביץ, ח"כ זבולון אורלב, חבר מועצת העיר חיפה שי בלומנטל, מנהל בית חולים רמב"ם וסגנו וחבריה מקרית שמואל. כן נשא דברים יו"ר העמותה שהוקמה לזכרה, יובל פלג.

אם בימים הקרובים תשמעו דיווחים בתקשורת על מזימה של גורמים מפוקפקים להשתלט על המדינה, אתם יכולים לנשום לרווחה. לא מדובר באיום ממשי כי אם בתוכנו של ספר חדש, הנושא את השם המחייב 'מזימה‘, פרי עטו של איש התקשורת עמיעד טאוב, הצפוי להגיע בקרוב לחנויות הספרים. טאוב נפגש עם אנשי יחסי הציבור אבירם בלזר וטולי פיקרש לדון בדרכים לקידום הספר. עלו רעיונות מקוריים הכוללים בין היתר חכי‘‘ם ערביים, רבנים ושיווק ויראלי. צפו להפתעות.

כבוד למגזר. הסרט 'קסאם-בא‘ של הקומיקאי הסרוג יאיר אורבך, התקבל לפסטיבל סרטי הקומדי הבינלאומי באינדיאנפוליס ארה"ב.

שר המדע והטכנולוגיה, הרב פרופ‘ דניאל הרשקוביץ‘, ביקר השבוע עם צוות משרדו, ביחידת אופק - יחידת המחשוב הטכנולוגית של חיל האוויר. את הסיור ערך לשר ראש להק סיור אויר בצה"ל, תת אלוף רן לוי, שבמקרה או לא, גם הוא סרוג. 

אלעד טנא, עורך ערוץ היהדות בynat יסיים בחודש הקרוב את עבודתו באתר. על פי הערכות, סגן עורך הערוץ, יואב פרידמן, צפוי להתמנות לתפקיד במקומו. טנא, יעבור בחודש הקרוב לקבוצת 'מקור ראשון‘ של שלמה בן צבי, שם ישמש כעורך מגזין תרבות ובידור חדש שיופנה למגזר הדתי-לאומי.

במוצש"ק חיי שרה נערכה מסיבת יום הולדת למוטי זיסר בביתו בפ"ת. המסיבה אורגנה ע"י רעייתו ברכה וילדיו. במסיבה הופיעו הזמרים מירי מסיקה ואריק סיני. בין החוגגים: עו"ד ד"ר שלמה נס ורעייתו סגנית השר ד"ר לאה, סמנכ"ל משרד החינוך מנחם כהן, גזבר עיריית ת"א משה גילצר ורעייתו השופטת אריאלה, העיתונאים קובי אריאלי, מנחם הורוביץ ורעייתו תחיה, עו"ד שוקי דיאמנט ורעייתו דורית, הזמרים ישראל גוטסדינר ורעייתו מרגלית, דדי גראוכר ורעייתו מלכה, דודו פישר ורעייתו טובה, מנכ"ל בנק איגוד חיים פרייליכמן ורעייתו פזית, ראש עיריית רחובות לשעבר שוקי פורר ורעייתו ומנכ"ל הוצאת הספרים 'ידיעות‘ דובי איכנולד ורעייתו טלי

הרב הראשי יונה מצגר התארח בביתו של איש העסקים אבי מיכאלי בסביון, שחגג בר מצווה לבנו, ואף התפלל בבית הכנסת המרכזי בסביון כשלצידו השרים גלעד ארדן ובוז‘י הרצוג ומכובדים נוספים, שזכו כולם ליהנות מקולו הענוג של החזן דודו פישר, שעבר לפני התיבה.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. שאלה לגבי זיסר והערה לגבי הרב אלון
    (08/11/2010)
    כשמירי מסיקה הופיעה - האם מישהו מהשמנא והסלתא של הציונות הדתית קם ויצא (לתשומת ליבו של מזכל בני עקיבא,הרב נכטיילר) ? לגבי הרב אלון - מדוע אבישי בן חיים לא שאל אותו האם זה קרה או לא .אכזבה של ראיון.הרב אלון לא מסוגל להכחיש את מה שעשה ולכן הוא עשה את מה שעשה.
  2. מה עם ?
    (09/11/2010)
    בני סלע?

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49