אלבר מציגה: נהיגה ספורטיבית מהנה

חברת אלבר יצאה במיזם ייחודי למאות מלקחותיה הנבחרים, המוכיח כי נהיגה ספורטיבית יכולה להיות גם מהנה.החברה שכרה את שירותי - חברת 'מסלולים' ומדריכי הנהיגה שלה, בראשות נהג המרוצים הוותיק, ראם סמואל והחלה בהעברת סדנאות נהיגה ספורטיבית מהנות וכיפיות ללקוחותיה הנבחרים.

חיים נחתומי ו07/09/2010

(צילום: בלזר יחסי ציבור)

ב'אלבר' קראו למיזם החדש בשם המחייב - 'טור דה אלבר'. במסגרת זו, מגיעים מידי שבוע לאזור נס הרים שלי בית שמש נציגי לקוחות נבחרים, ומקבלים הדרכה לנהיגה ספורטיבית מהנה, ממדריכי הנהיגה של חברת 'מסלולים', כאשר בסוף כל סדנא מתקיימת בחינת כישורי נהיגה של המשתתפים, ובסיומה מוכרז הזוכה שהוכיח את כישורי הנהיגה הטובים ביותר.

לרשות המשתתפים עומדים רכבי ספורט מדגמים שונים, בהם מאזדה מיאטה, לקסוס IS250, ניסאן Z370, גולף GTI, ועוד. ואם לא די בכך, אז הפרס המובטח למנצחים בכל המקצים: טיסה ואירוח מלא בכפר פסטורלי בצרפת, וסדנת נהיגה ספורטיבית במכוניות המרוץ המובילות בעולם באחד מהמסלולים הטובים באירופה.

לדברי ינון עמית מנכ"ל אלבר: "הכנסנו תוכן וערך אמיתי לסלוגן המוביל של אלבר "תהנה מהדרך". הסדנא המיוחדת שאנו מקיימים ללקוחות נבחרים של החברה גורמת הנאה אמיתית לכל המשתתפים בה וחווית נהיגה ייחודית. התגובות מהלקוחות הן מדהימות ולכן בשלב זה החלטנו להרחיב את הסדנא ללקוחות נוספים",.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר


Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49