מרזל לבר רפאלי:''אל תתחתני עם ליאונרדו''

פעיל הימין ברוך מרזל פנה מטעם ארגון להבה המטפל במקרים של יהודיות שמבקשות להתחתן עם גויים אל הדוגמנית בר רפאלי המבקשת להתחתן עם לאונרדו דה קפריו בקריאה נרגשת:''אל תתבוללי''.

 

 

עמי שרון ו10/03/2010

רפאלי.אל תתבוללי (צילום: באדיבות יפה אפרתי תקשורת)

מרזל.למען הדורות הבאים (צילום: באדיבות איתמר בן גביר)

בקיראה נרגשת שבוודאי תזכה למקום של כבוד במדורי הברנז'ה השונים פנה פעיל הימין, ברוך מרזל לדוגמנית הבינלאומית, בר רפאלי בקריאה שלא  להינשא לשחקן האמריקאי, לאונרדו דה קפריו.

''בראשית דברי אבקש להדגיש כי אין לי דבר וחצי דבר נגד מר דה קפריו ואין לי ספק שמדובר בשחקן מוכשר, ואולם אני פונה אליך בשם ארגון להבה המטפל במקרים כמו שלך, בהם צעירות יהודיות מבקשות להינשא לגויים, שאינם שייכים לעם היהודי, עם ישראל הוא עם סגולה, ולא במקרה נולדת יהודיה. הסבתא שלך, והסבתא של הסבתא שלך לא חלמו ולא פיללו שמישהיא מצאצאיהם תעשה מעשה שיוציא את הדורות הבאים במשפחתה מהעם היהודי. ההתבוללות היא אחד האויבים הגדולים ביותר שהיו לעם היהודי מאז ומעולם''.כותב מרזל לרפאלי.

''אני יודע שאת קוראת את הדברים ואומרת לעצמך עכשיו, נו טוב, זה הדור הישן, זה הדתיים האלה, שהם חשוכים, ולא נאורים. ואולם עליך לזכור, שאת יהודיה בזכות אותם "חשוכים ולא נאורים " שנאבקו על יהדותם גם כשהיו צריכים לשלם על כך מחיר כבד.מעשה מהסוג שאת מתכוונת לעשות, יכול להשפיע לרעה על ציבור גדול הרואה בך דמות ראויה לחיקוי''.

''בסיום דברי אבקש לציין בפנייך כי לא אחת טיפלתי במקרים כמו שלך, שחלקם לא שעו להזהרותי ולאחר תקופה לא ארוכה הדבר הסתיים בכישלון, אני פונה אלייך בקריאה של הרגע האחרון להתעשת, ולהסתכל אחורה וקדימה ולא על העכשיו. אל תתחתני עם לאונרדו דה קפריו. אל תפגעי בדורות הבאים''מסיים מרזל את מכתבו.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

 1. גויה בר הזאת
  (16/03/2010)
  אינ תקנה
 2. לא הייתי קוראת לבר מודל לחיקוי !
  (10/04/2010)
 3. ישר כח מרזל בעזרת השם תעשה ותצליח
  (12/02/2011)
  השם ישמור אותך ויהיה בעזרך מרזל ד"א מתי יש מצעד בכפר סבא ?נגד כל הערבים שלוקחים בנות יהודיות ?

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49