העובדים של נוני הגיעו לשומרון

עובדי מערכת החדשות של העיתון הנפוץ במדינה, ידיעות אחרונות ובראשם העורך הראשי, שילה דה בר סיירו אמש בשומרון ונפגשו עם תושבי ''חוות גלעד''.

עמיעד טאוב ו08/03/2010

עובדי ידיעות בסיור (צילום: באדיבות המועצה האזורית שומרון)

אורחים מפתיעים בשומרון. במסגרת הסיורים שעורכת המועצה האזורית שומרון לעיתונאים הגיעו אמש חברי מחלקת החדשות של העיתון ידיעות אחרונות לסיור ברחבי השומרון כאורחי של היחידה האסטרטגית של המועצה המנסה להעביר את המציאות האמיתית של השומרון לאנשי התקשורת.

לסיור הגיעו בכירי העיתונאים של ''ידיעות אחרונות'' וביניהם:שילה דה-בר העורך הראשי, הדס לבב ראש מערכת החדשות, עידן מוטולה רכז הכתבים, עדי לברון עורך "מוסף שבת", יעל דרומי עורכת מוסף "ממון" איילת להב עורכת מגזין "מסלול" ועוד.

במהלך הסיור ביקרו האורחים באזור התעשייה ובישוב ברקן. קיימו תצפית על האזור מהיישוב ברוכין ונופים ואף עלו למצפה מהנוף המרהיב של שמורת הטבע "נחל קנה". לאחר מכן שמעו האורחים סקירה מקיפה על האזור ועל המצב בשומרון מפי ראש המועצה האזורית גרשון מסיקה.

באלון מורה נפגשו אנשי החדשות עם בני קצובר, יושב ראש וועד מתיישבי השומרון, ושמעו ממנו על ראשית ההתיישבות ועל המצב הנוכחי עימו צריכים התושבים להתמודד ולסיום נפגשו אנשי מערכת החדשות עם תושבי "חוות גלעד".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49