חנוכה מופחת קלוריות עם 'טאצ' - נייר איכותי סופג מבית 'שניב'

סדרת מארזי מגבות המטבח של 'שניב',  עשויה נייר במרקם עדין ומצטיינת בכושר ספיגה מקסימאלי, מה שמאפשר לספוג את כל עודפי השמן בטיגון ובבישול, וליהנות מסופגנייה ולביבה איכותית ללא עודפי קלוריות.

עמי שרון ו03/12/2009

(צילום: תוצאות אפקטיביות)

חנוכה מופחת קלוריות- עם סדרת הנייר הסופג של 'שניב'. סדרת מארזי מגבות המטבח של 'שניב', היצרנית השנייה בגודלה בישראל בתעשיית הנייר הביתי ומוצריו, עשויה נייר איכותי במרקם עדין ומצטיינת בכושר ספיגה מקסימאלי.

סדרת מגבות המטבח של טאצ' נמכרות במארז שישייה ותשיעייה , וכמו כל מוצרי טאצ' מאופיינות באריזה בעלת קו נקי, כשגם עיצוב האריזה מסמל טבע וסביבה ירוקה.

הליין של טאצ' למטבח מהווה הרחבה למותג האיכות 'טאצ' הכולל קו יצור של מוצרי נייר איכותיים מה שהופך את הבישול והטיגון הביתי לפשוט הרבה יותר. 

יצוין, כי כל מוצרי 'שניב' הינם ללא כל חשש חילול שבת באישור וועדת הרבנים למען שמירת השבת וללא חשש גניזה באישור וועדת הגניזה. את סדרת מגבות המטבח של 'טאצ' ניתן להשיג בחנויות המובחרות וברשתות השיווק. מחיר מומלץ לצרכן למארז שישייה 10.99-11.99 ₪.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49