מצטיידים במטעני Fujicom לקראת עונת הטיולים

3 מוצרי Drive & Charge של Fujicom שחובה להצטייד בהם עם תחילת עונת הנסיעות בעלי הספק מקסימאלי, חסכוניים מאוד ורב שימושיים

 

עידן הראל ו14/06/2009

מטען סוללות לרכב.מופעל באמצעות חיבור למצת (צילום: מרום תקשורת)

מטען רכב אוניברסלי רב תחומי (צילום: מרום תקשורת)

עם בוא הקיץ ותחילת עונת הנסיעות, מציעה חברת יניר מערכות 3 מוצרים ייחודיים מסדרת Drive & Charge של המותג Fujicom : מטען רכב אוניברסאלי, מפצל מצת ייחודי ומטען סוללות לרכב, לשלל מטרות ובמחיר השווה לכול כיס.

מטען רכב אוניברסלי - המטען רב תחומי המיועד: להטענת מרבית הטלפונים ניידים שנמצאים בשוק - סמסונג, סוני אריקסון, מוטורולה ונוקיה. הוא גם מצויד בכבל חיבור USB המתאים לתקעי נגנים MP3/MP4 או כל גאדג'ט אחר, וכן עם כניסת מיני USB ועם כבל לטעינת מכשירי ניווטGPS . מחיר : 59.90 ₪ . להשיג: בכול רשתות החשמל ברחבי הארץ.

מפצל מצת ייחודי - מפצל המצת בעל עיצוב ייחודי ובלעדי לרכב, המאפשר ניצול כפול של שקע המצת: טעינה בו זמנית של סוללות וטלפון נייד, או כל דבר אחר. בעל מפרק מתכוונן ל - 180 מעלות. מחיר: 24.90 ₪ . להשיג: בכול רשתות החשמל ברחבי הארץ.

מטען סוללות לרכב - טוען סוללות הפועל באמצעות חיבור למצת הרכב. הוא מצויד ב- 2 סוללות: AA5002X2 . MHP, בעל כושר ל - 1000 מחזורי שימוש. הטוען עשוי ניקל מטאל או ניקל קדיום, עם נורית חיווי למצב טעינה, ומתג בורר סוללות AA/AAA. הסוללות מניקל מטאל - ללא אפקט הזיכרון. הסוללות 2500 MHP עוצמתיות. מחיר: 69.90 ₪. להשיג: בכול רשתות החשמל ברחבי הארץ.

 

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49