יהודי העולם מחזקים את משפחת שליט

אלפי צעירים יהודים ברחבי העולם יצרו דגל ענקי עם טביעות ידיהם, עם הסיסמה "נותנים יד לגלעד"

עמי שרון ו19/03/2009

(צילום: בביאן רפי)

שליחים צעירים של הסוכנות היהודית בקהילות היהודיות ברחבי העולם ארגנו פעילות חינוכית, במסגרתה יצרו אלפי צעירים יהודים דגל המורכב מטביעות ידיים של הצעירים, עם הסיסמה "נותנים יד לגלעד". השליחים והצעירים היהודים עמלו על הכנת הדגל במשך 3 חודשים, שלחו את טביעות הידיים לישראל וכאן הורכב הדגל הגדול. הדגל המרהיב בגודל של 6X1 מטרים יימסר לידי בני המשפחה היום (19.3) בשעה 14:30 במאהל המחאה של המשפחה בירושלים.

בעיצוב הדגל השתתפו אלפי צעירים ובני נוער יהודיים מכ-200 בתי ספר וגנים יהודים ברחבי צפון אמריקה, אירופה, דרום אמריקה, אוסטרליה, סין ועוד. במהלך העבודה על הכנת הדגל ועיצובו, קיימו השליחים פעילות חינוכית, שבה סיפרו את סיפורו של גלעד שליט ואף קראו מספרו "כשהכריש והדג נפגשו".

כמו כן פתחה המחלקה לפעילות ציונית של ההסתדרות הציונית העולמית ברשת החברתית "פייסבוק", "מאהל" וירטואלי, כדי לאפשר ליהודים ברחבי העולם להביע הזדהות עם בני משפחתו של החייל החטוף. עד כה ביקרו אלפי יהודים ב"מאהל". הם מצטרפים לאלפי הישראלים שביקרו בימים האחרונים במאהל שהקימה משפחת שליט בירושלים.

את המאהל הווירטואלי ניתן לאתר ברשת החברתית "פייסבוק" בשם:

Free Gilad Shalit VIRTUAL RALLY

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49