סטודנטים יהודיים בחו''ל יצאו לסיור וירטואלי בתל אביב

במלאת 100 שנה לעיר תל אביב:יוזמה של ההסתדרות הציונית תאפשר לסטודנטים יהודים בחו"ל לצאת לסיור וירטואלי בעיר תל אביב:"יצאו לקניות בשוק הכרמל ובפיצוציה וישחקו מטקות בחוף הים"

 

עידן הראל ו15/03/2009

רחובות תל אביב (צילום: רובינס שטינמץ יחסי ציבור)

לרגל חגיגות ה- 100 לעיר תל אביב, יוכלו מעתה גם צעירים יהודים מחו"ל "לשחק מטקות בחוף הים": המחלקה להגשמה של ההסתדרות הציונית העולמית מפיצה בימים אלה מיזם חינוכי חדש "TLV100". השעשועון האינטראקטיבי יאפשר לסטודנטים יהודים ברחבי העולם לצאת לסיור וירטואלי בעיר תל אביב, במלאת 100 שנה להיווסדה. הפרויקט נועד לחבר את הצעירים בחו"ל למדינת ישראל, לחשוף אותם לאתרים שונים בתל אביב ולעודד אותם לבקר בעיר.

המיזם החינוכי 'TLV100' מבוסס על משחק ידע אינטראקטיבי שייקח את המשתתפים לסיור בתחנות שונות בעיר תל אביב כמו פארק הירקון, כיכר דיזינגוף, כיכר רבין, שוק הכרמל, נמל יפו, בית ביאליק, התחנה המרכזית, מדרחוב נחלת בנימין, חוף הים, שדרות רוטשילד, קניונים, מוזיאונים ועוד.

בכל תחנה ייחשפו המשתתפים למידע על ישראל והעיר תל אביב בתחומים שונים כמו תרבות, ציונות, תיירות, היסטוריה וכד'. לאחר מכן הם יידרשו לקחת חלק במשימה תחרותית כלשהי ולהפגין ידע בנושאים אלה.

בין היתר ייצפו המשתתפים בסרטונים החושפים אתרים ומקומות בילוי שונים בעיר ואפילו ייקחו חלק במשימות משעשעות כמו "משחק מטקות" בחופי תל אביב, "קניות" בשוק הכרמל, "שופינג" במרכז עזריאלי, ביקור בפיצוציה בתל אביב ועוד.

המיזם יופץ באמצעות מאות שליחי הסוכנות היהודית וההסתדרות הציונית שפועלים בקמפוסים ברחבי העולם בקרב מאות אלפי סטודנטים יהודים.

ראש המחלקה להגשמה בהסתדרות הציונית, גאל גרינוולד, אמר כי תל אביב מייצגת את הישראליות על כל גווניה וכי המיזם נועד לחבר את הדור הצעיר בחו"ל לתרבות ולהיסטוריה של מדינת ישראל ולעודד את צעירים לבקר בישראל ולעלות ארצה.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49