ערכה מיוחדת ליום ירושלים לציון 40 שנה לשחרורה ואחודה של העיר

תחרות עיצוב כרזות לציון יום ירושלים תתקיים בשיתוף עם מכללת אמונה.

רות עפרי טאוב ו30/04/2007

וסרמן.לחגוג את יום ירושלים ברוב עם (צילום: אורנית חגבי)

במלאות ארבעים שנה לשחרורה ואיחודה של ירושלים הפיקה המחלקה לשירותים רוחניים בתפוצות בהסתדרות הציונית העולמית, ערכה מיוחדת.

הערכה מאגדת בתוכה חומר עשיר ומגוון הקשור לאירוע זה ואשר מטרתה לתת כלי חינוכי בידי הרב המחנך והמדריך בכל אתר ואתר ולסייע לו בפעילות הקשורה בנושא חשוב זה.

הערכה היא פרי רעיון של הפורום הציוני-דתי המאגד בתוכו את כל הארגונים הציוניים הדתיים הפועלים בקהילות היהודיות בתפוצות והקשורים להסתדרות הציונית העולמית.

במקביל, יזמה המחלקה לשירותים רוחניים בתפוצות, בשיתוף מכללת "אמונה" בירושלים, תחרות לעצוב כרזות, לציון אירוע חשוב זה. וועדת שיפוט מיוחדת בראשותו של מר יצחק שטיגליץ, מנכ"ל המחלקה, אשר על חבריה נמנו גב' חנה מלמד, גב' רחל ליפשיץ, ומר צבי שטיינר, בחרה שתי כרזות, אשר ישלחו יחד עם הערכה, לכל הקהילות היהודיות בתפוצות.

הרב יחיאל וסרמן, ראש המחלקה אמר, כי הערכה נשלחה למאות קהילות יהודיות בתפוצות, בצרוף בקשה להתכנס ביום ירושלים ולציין ברוב עם אירוע חשוב זה בחיי העם היהודי, בתפילה ובפעילות חינוכית וקהילתית.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49