נמצאה גופת האברך במימי אגם פירו שבקליפורניה

מפקד זק"א ארה"ב אייזיק לידר בראש מבצע החיפושים במימי אגם 'פירו' שבקליפורניה

עירית לוין ו03/09/2008

(צילום: מוטי בוקצין - זקא)

לאחר חיפושים נרחבים נמצאה גופת האברך ר' נפתלי סמולנסקי מלוס אנג'לס באגם 'פירו' שבמחוז ונטורה בקליפורניה, האברך שהגיע לחופשה בעיירת הנופש הסמוכה לאגם ונעלם במהלך שייט בסירה שערך עם בני משפחתו.

האברך שכר סירה לשייט באגם ויצא לשייט קצר עם שלושת ילדיו, לפתע מעדה בתו ונפלה למים. נפתלי לא התמהמה וקפץ למים עם בגדיו, שחה לעבר הילדה והצליח להשיבה אל הסירה. האם, שלא יצאה לשייט ונוכחה לדעת כי בעלה מתעכב, פנתה להזעיק את כוחות ההצלה.

כוחות ההצלה גילו את הילדים בסירה, אולם כוחותיו של האב, כך התברר, לא עמדו לו והוא נעלם במימי הנהר. השריף המקומי וצוות נרחב של כוחות הצלה וכיבוי ממשיכים כל העת בחיפושים אחר האברך שהוכרז כנעדר.

למחפשים הצטרפו מתנדבים בפיקודו של מפקד זק"א ארה"ב אייזיק לידר שנענה לקריאת החירום וארגן קבוצה גדולה של מתנדבים. החיפושים נמשכים בסיוע מסוקים, שחיינים מקצועיים, צוללנים.

אייזיק לידר מתנדב זק"א ארה"ב, סיפר "ברגע שקיבלנו את ההודעה התארגנו ויצאנו לשטח, גייסנו את מיטב הכוחות למשימה כולל מערכת צילום מתחת למים שסרקה את תחתית האגם, אנו מרוצים שהצלחנו להביא את האברך לקבורה".

(צילום: מוטי בוקצין - זקא)

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49