שליחת הסוכנות היהודית נהרגה במהלך טיול בארצות הברית

הותר לפרסום כי הישראלית בת ה-24 שנהרגה הלילה בפלורידה הינה מיכל אלבוים ז"ל תושבת הוד השרון אשר שימשה כשליחה צעירה של הסוכנות היהודית בצפון אמריקה.אלבוים יצאה לטייל עם חברים ונהרגה בתאונת שיט בעיר פנסקולה שבצפון פלורידה.

עידן הראל ו28/07/2008

אלבוים זל.עסקה בפעילות ציונית (צילום: דוברות הסוכנות היהודית)

מיכל אלבוים, בת 24, שליחה צעירה של הסוכנות היהודית בצפון אמריקה, נהרגה הלילה בתאונת שיט בעיר פנסקולה שבצפון פלורידה. מיכל יצאה עם קבוצת חברים לחוף הים באיזור ושם מצאה את מותה.

מיכל יצאה לשליחות מטעם הסוכנות היהודית לפני כשנה לקהילה היהודית של פנסקולה שבפלורידה שם עסקה בחיזוק הקשר של חברי הקהילה והדור הצעיר עם מדינת ישראל ובפעילות חינוכית יהודית וציונית. היא הייתה אמורה לחזור לישראל בשבועות הקרובים על מנת להתחיל את לימודיה האקדמיים במסלול ללימודי ארץ ישראל ואנתרופולוגיה באוניברסיטת באר שבע.

בני המשפחה פגשו את מיכל לאחרונה לפני כחודשיים, בעת שהגיעה לישראל עם קבוצת צעירים יהודיים.

הסוכנות היהודית מביעה את צערה והשתתפותה בכאבה העמוק של המשפחה. מיד עם היוודע דבר האסון, הגיעו נציגי הסוכנות היהודית לבית המשפחה ונציגים של הארגון ילוו את המשפחה בתקופה הקרובה. הסוכנות היהודית בשיתוף עם הקונסוליה הישראלית במיאמי והקהילה היהודית בפנסקולה יטפלו בכל סידורי הטסת הגופה לישראל וסידורי ההלוויה.

הסוכנות היהודית מפעילה מאות שליחים צעירים מתנדבים בגילאי 22-27 הפרוסים בקהילות היהודיות ברחבי העולם ואשר עוסקים בפעילות חינוכית ותרבותית בקהילה, בהידוק הקשר של הדור הצעיר בתפוצות עם מדינת ישראל ובפעילויות הסברה בקרב סטודנטים בקמפוסים. השליחים משרתים בחו"ל לתקופה של לפחות שנה אחת.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49