תחרות 'כוכב נולד' ישראלי בקהילת במנהטן ניו יורק

קבלו את הדבר הבא: תחרות 'כוכב נולד' לנוער יהודי בניו יורק. לכבוד 60 שנה למדינת ישראל ו-41 שנה לשחרורה של ירושלים, יצאו פרחית אדרי ורויטל בראונשטיין, שליחות בני עקיבא במנהטן, ברעיון מיוחד: תחרות 'כוכב נולד' בסגנון ישראל בחסות בני עקיבא - בתפוח הגדול

דפנה אנקור ו22/06/2008

במופע השתתפו ילדים ונוער שעברו מיונים ובחני בד ארוכים שחיברו סה"כ 11 קטעי שירה, נגינה וריקוד. והיה גם היבט חינוכי: כל קטע היה חייב להיות קשור לישראל.

הילדים חיברו שרו שירים של מוזיקה ישראלית ואפילו התלבושות היו קשורות לישראל.

רויטל בראונשטיין, שליחת בני עקיבא בקהילת KJ במנהטן: "חניכה בכיתה ד' שהשתתפה במופע שרה את השיר המרגש 'שמע ישראל' של שרית חדד, והתלבשה עם מדים של צה"ל". בראונשטיין מוסיפה: "אמריקאים אוהבים אוכל, לכן החלטנו להפיק ארוחה ישראלית שכללה פלאפל, חומוס, סלט ישראלי בסגנון ישראלי אוטנטי".

לא רק השירים היו ישראליים, גם הפרסים היו קשורים לישראל: ארוחות יוקרתיות באחד מהמסעדות הישראליות הנחשבות בניו יורק.

במקום הראשון זכו שלושה זמרים צעירים ששרו וניגנו יחד עם כינור,, גיטרה ותופים את השיר "אבינו שבשמיים". "הנגינה בכינור הייתה מושלמת" נימקו השופטים שהתרגשו עד דמעות מהנגינה היוצאת מן הכלל.

במקום השני זכתה תלמידה צעירה מכיתה ב' שרקדה בלט לשיר "חזק" של אברהם פריד. כל המשתתפים בתחרות קיבלו דיסק עם אוסף שירי ארץ ישראל.

בראונשטיין מסכמת: "שמחנו מאוד לראות שהמופע הצליח מפני שהיה לנו חשוב להעביר חוויה תרבותית, רוחנית וישראלית בערב שמשתף את החניכים וההורים כאחד".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49