ארגונים ערביים הטילו חרם על עסקיו של המליארדר לב לבייב

ארגוני ''זכויות אדם'' ערביים בארה"ב מריצים בימים אלה קמפיין תקשורתי הקורא להחרים את חנויות התכשיטים של המיליארדר הישראלי לב לבייב, כיוון שהוא בונה בהתנחלויות.

 

ישי פרידמן ו11/05/2008

לבייב.בונה בהתנחלויות (צילום: ארגון הקהילות ברוסיה)

לקראת יום האם הבינלאומי הממשמש ובא, יוצאים ארגונים ערביים בחו"ל למתקפה כנגד אנשי עסקים ישראלים. חנות התכשיטים היוקרתית של לב לבייב בשדרות מדיסון בניו יורק הפכה למוקד ההתקפות של ארגוני "זכויות האדם" למיניהם במאבקם הפוליטי כנגד הבנייה באזורי ההתנחלויות בישראל.

הארגון הערבי קורא להחרים את החנות של לבייב כיוון שחלק מעסקי הבנייה של המיליארדר מושקעים במודיעין עילית ובאזור יהודה ושומרון.

יצויין כי זו לא הפעם הראשונה שארגונים פרו - פלסטיניים קוראים להחרים את עסקיו של לבייב.
לפני כחצי שנה התקיימו כמה הפגנות מול חנות היהלומים של לבייב בקריאה להצר את צעדיו של איש העסקים הישראלי כיוון שהוא "בונה בשטחי הכיבוש" כלשונם. בנוסף נשלחו מכתבים נזעמים למפורסמים וסלבריטאים שקנו בחנות התכשיטים של לבייב בדרישה מהם להחרים את עסקיו של לבייב.

הקריאה להחרים את חנות התכשיטים של לבייב מתחדשת בעיקר כאשר מתקרבים ימי הקנייה המשמעותיים בארה"ב כמו "יום האהבה", ועכשיו יום האם הבינלאומי הנחשבים כימי השיא בקניית תכשיטים. בינתיים התפרסמה כאמור עצומה הקוראת להחרים את עסקיו של המיליארדר הישראלי ברשת.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49