100 ממנהיגי הקהילה היהודית בארה"ב מגיעים לישראל

הביקור המכובד יעמוד בסימן חגיגות ה- 60, המנהיגים יפגשו עם ממלאת מקום ראש הממשלה ושרת החוץ ציפי לבני ועם שר הביטחון אהוד ברק ויבקרו בשדרות.

עודד בן צבי ו06/03/2008

מועצת הנגידים של הוועד היהודי האמריקני (AJC), הארגון היהודי הדיפלומטי הגדול והמשפיע ביותר בארה"ב, בראשות מנכ"ל הארגון דיוויד האריס, נשיא הארגון ריצ'רד סיידמן והמנכ"לית העמיתה שולה בהט, מגיעה לישראל בסוף השבוע. הביקור יעמוד בסימן חגיגות 60 שנה לישראל. מועצת הנגידים של ה- AJC כוללת למעלה מ- 100 ממנהיגי הקהילה היהודית בארצות הברית.

המשלחת הבכירה תבקר בישראל בין התאריכים 8-11 במרץ 2008, במסגרת הביקור תיפגש המשלחת עם ממלאת מקום ראש הממשלה ושרת החוץ ציפי לבני ועם שר הביטחון אהוד ברק. בנוסף ייפגשו עם אישים שונים בציבור הישראל י כמו השופטת לשעבר דליה דורנר, התעשיין סטף ורטהיימר, השגריר לשעבר דורי גולד ועוד רבים אחרים.

חברי המשלחת ידונו עם האישים הבכירים בסוגיית הגרעין האיראני ומתקפת הקסאמים על ישובי הנגב המערבי, שם גם יבקרו לאות הזדהות עם מצוקתם של התושבים.

ד"ר ערן לרמן, מנהל סניף ישראל והמזרח התיכון של הוועד היהודי האמריקני: מועצת הנגידים מגיעה לישראל בעיתוי רגיש וחשוב ובמטרה כפולה. מחד גיסא להצדיע לישראל בשנתה ה- 60, ולהעלות על נס את הישגיה שלעיתים קרובות אינם זוכים לתשומת הלב הראויה בצילו של הסכסוך ומאידך גיסא בכדי להביע הזדהות עם תושבי שדרות ועוטף עזה ועם ישראל במאבקה".

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49