קובי אלכסנדר אירח את משלחת זק"א בנמיביה

את פניהם של חברי משלחת הזיהוי קיבל המליארדר המבוקש שארח את המשלחת בביתו.

עירית לוין ו17/01/2008

משלחת זק"א עם קובי אלכסנדר

כשנחתו צוותי זק"א יחד עם משלחת מז"פ בנמיביה, לשם נשלחו בעקבות אירוע התרסקות המטוס, הם פנו ישירות לתחנת ריכוז החללים כדי לטפל בהרוגים.

עם הגיעם למקום הם נדהמו לראות פנים מוכרות: היה זה הישראלי קובי אלכסנדר, המתגורר כיום בנמיביה ומבוקש ע''י שלטונות ארה''ב בגין עבירות מס שהגיע מיוזמתו לתחנת ריכוז החללים כדי לשמור את גופות ההרוגים עד להגעת המשלחת הישראלית.

אלכסנדר קיבל את פניהם של חברי המשלחת, לא בזבז זמן ומיד החל תיאום בינם לבין השלטונות המקומיים. "אני יסייע לכם בקיצור ההליכים מול הרשויות, אני מכיר את השפה ואת הדרכים להשפיע אליהם" אמר אלכסנדר.

ואכן, דיבורו הרהוט ועמידתו לימין המשלחת סייעו רבות בזיהוי מהיר של ההרוגים, והקדמת תרופה למכה של מקרים קודמים בהם נתקלו חברי המשלחת במדינות שונות באי-נעימות בשל חוסר הבנה והסברה בין הצדדים.

חיים וינגרטן, ראש משלחת זק"א לנמיביה סיפר: "מר אלכסנדר חימם את ליבנו כאשר בסיומו של היום המתיש הוזמנו לביתו לארוחת ערב שכללה את כל טוב העולם הזה, בארץ נכר בה לא חשבנו לפגוש מישהו כזה, היה זה כמים קרים על נפש עייפה".

חברי המשלחת נדהמו עוד יותר כאשר בסיום ארוחת הערב, פנה אליהם מר אלכסנדר ואמר: "אני רואה את פעולותיכם החשובות בארץ ובעולם, ואני מעוניין להיות מתנדב פעיל בארגון כזה, אנא מכם אל תסרבו לבקשתי".

פנייתו הועברה מיידית ליו"ר הארגון, יהודה משי-זהב, שקיבל בשמחה את פנייתו של אלכסנדר והודיע לו שבקשתו התקבלה ברצון רב.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49